• "Pan T." w kinach od 25 grudnia 2019 roku
  3
  Powstająca z powojennych ruin Warszawa roku 1953 to miejsce, w którym wszystko jest możliwe. Wszechobecna niepewność, donosy i kontrola oswajane są wódką i dobrym towarzystwem, w podziemiach kościoła daje się słyszeć jazz, a przypadkowe spotkanie w toalecie z I sekretarzem Bolesławem Bierutem może zakończyć się niespodziewaną nietrzeźwością. To wszystko zna z własnego doświadczenia niejaki Pan T. – uznany pisarz, który mieszka w hotelu dla literatów. Film w kinach 25 grudnia 2019 roku. A u nas galeria niezwykłych zdjęć z filmu.
 • Richard Gere podczas wizyty w polskim Sejmie
  51
  Aktor Richard Gere przybył do Sejmu na zaproszenie posłanki PO Moniki Wielichowskiej. Podczas wizyty w Sejmie amerykański aktor przechadzał się sejmowymi korytarzami, był na sali plenarnej oraz uczestniczył w spotkaniu z posłami i posłankami, którzy chcą w nowej kadencji Sejmu uczestniczyć w Parlamentarnym Zespołem na rzecz Tybetu. Spotkał się też z Małgorzatą Kidawą-Błońską.
 • Kadr z filmu "Prceder" fot. Wojciech Węgrzyn
  "Proceder" to  historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem - pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania. Film w kinach od 15 listopada. W rolach głównych Piotr Witkowski, Agnieszka Więdłocha oraz Małgorzata Kożuchowska.
 • "Joker" w kinach od 4 października. © 2019 Warner Bros. Entertainment Inc
  2
  "Joker" Todda Philipsa to jeden z najgłośniejszych filmów tego roku, nagrodzony sensacyjnie na festiwalu filmowym w Wenecji. Oto galeria zdjęć z produkcji. Obraz w kinach od 4 października.
 • Brad Pitt na premierze filmu "Ad Astra"
  Widzowie w Hollywood już widzieli. W tamtejszym Cinema Dome odbyła się uroczysta premiera filmu "Ad Astra". Na ściankach brylowali m.in. Brad Pitt, wokalista rockowy Steven Tyler i grająca w filmie jego córka Liv, Tommy Lee Jones. Byli też... astronauci. W Polsce film w kinach od 20 września.
 • "Ad Astra" w kinach od 20 września
  2
  "Ad Astra" to thriller science fiction osadzony w przyszłości, w którym Brad Pitt wciela się w rolę elitarnego astronauty, podróżującego do granic Układu Słonecznego, by odnaleźć swojego zaginionego ojca i odkryć sekret, który zagraża przetrwaniu naszej planety. W wyniku swojej podróży poznaje on tajemnice, które podważają sens ludzkiej egzystencji oraz nasze miejsce w kosmosie. W filmie, wyreżyserowanym przez Jamesa Graya, na podstawie scenariusza samego Graya i jego wieloletniego współpracownika, Ethana Grossa, występują także: zdobywca Oscara Tommy Lee Jones , nominowana do Oscara Ruth Negga, Liv Tyler oraz Donald Sutherland.
 • "Czarny Mercedes" w kinach 4 października
  5
  „Czarny Mercedes” to najnowszy film Janusza Majewskiego. Tym razem reżyser, sięgnął po własną powieść kryminalną, a w rolach głównych obsadził bardzo dobrze znanych aktorów: Artura Żmijewskiego, Bogusława Lindę i Andrzeja Zielińskiego, a także wschodzące gwiazdy kina: Marię Dębską i Aleksandra Milićevicia. Film w kinach 4 października.
 • "Mayday" pojawi się w kinach 31 stycznia 2020 roku
  3
  Padł ostatni klaps na planie komedii "Mayday", która pojawi się w kinach od 31 stycznia 2020 roku. W rolach głównych Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz i Adam Woronowicz. Prezentujemy pierwsze zdjęcia z filmu. Reżyserem jest Sam Akina, znany m.in. z drugiej i trzeciej "Planeta Singli".
 • Reżyser i jego aktorzy. Premiera filmu "Pewnego razu... w Hollywood"
  1
  Powiedzieć, że to bardzo oczekiwany film, to nie powiedzieć nic. W Hollywood odbyła się uroczysta premiera nowego filmu Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood". Oprócz reżysera pojawili się na niej odtwórcy głównych ról - Margot Robbie, Brad Pitt, Leonardo DiCaprio oraz śmietanka hollywoodzkiego świata i światka, w tym nieobecna od pewnego czasu na salonach Britney Spears. Polska premiera filmu przewidziana jest na 16 sierpnia.
 • "Imprezowi rodzice" w kinach 5 lipca 2019
  1
  Po odesłaniu córki na studia, Frank (Alec Baldwin) i Nancy (Salma Hayek) powracają do swojego domu na bogatym przedmieściu. W towarzystwie pełnym próżnych i zblazowanych sąsiadów robią wszystko, by ukryć fakt, że są kompletnie spłukani. Kiedy finanse pary dosłownie sięgają dna, Frank i Nancy wymyślają genialny plan. Postanawiają za grube pieniądze wynająć dom sąsiada, który wyjechał z miasta na kilkumiesięczne wakacje. Szalony pomysł, zamiast łatwej kasy, przynosi serię przekomicznych i zupełnie nieprzewidzianych zdarzeń.
 • pogrzeb bugajskiego
  Nieustępliwie budziłeś nas z uśpienia; wciągałeś nas w świat twoich wyborów i zmagań z Polską - mówił aktor Olgierd Łukaszewicz podczas pogrzebu reżysera Ryszarda Bugajskiego. Twórca m.in. filmów "Przesłuchanie" i "Układ zamknięty" spoczął w poniedziałek na stołecznych Powązkach Wojskowych.
 • Kadr z filmu "Legiony", fot. Jacek Piotrowski
  4
  W 104. rocznicę bohaterskiej szarży pod Rokitną zaprezentowano zdjęcia z filmu "Legiony". Dokładnie 13 czerwca 1915 roku, II Brygada Legionów Polskich przeprowadziła natarcie, które miało wyprzeć Rosjan ze wsi Rokitna. Atak drugiego szwadronu ułanów przeszedł do historii i stał się synonimem polskiej odwagi i bohaterstwa. Brawurowa szarża 64 żołnierzy na kilka linii okopów przeraziła Rosjan. Taktyczny rozkaz austriackiego dowódcy, w praktyce, oznaczał jednak pewną śmierć wielu legionistów, o czym wiedział dowódca polskiej brygady, rotmistrz Zbigniew Dunin Wąsowicz. Film trafi do kin 20 września, a już dziś możemy zobaczyć, jak szarża ułanów będzie się prezentować na ekranach.