• "Joker" w kinach od 4 października. © 2019 Warner Bros. Entertainment Inc
  2
  "Joker" Todda Philipsa to jeden z najgłośniejszych filmów tego roku, nagrodzony sensacyjnie na festiwalu filmowym w Wenecji. Oto galeria zdjęć z produkcji. Obraz w kinach od 4 października.
 • Brad Pitt na premierze filmu "Ad Astra"
  Widzowie w Hollywood już widzieli. W tamtejszym Cinema Dome odbyła się uroczysta premiera filmu "Ad Astra". Na ściankach brylowali m.in. Brad Pitt, wokalista rockowy Steven Tyler i grająca w filmie jego córka Liv, Tommy Lee Jones. Byli też... astronauci. W Polsce film w kinach od 20 września.
 • "Ad Astra" w kinach od 20 września
  2
  "Ad Astra" to thriller science fiction osadzony w przyszłości, w którym Brad Pitt wciela się w rolę elitarnego astronauty, podróżującego do granic Układu Słonecznego, by odnaleźć swojego zaginionego ojca i odkryć sekret, który zagraża przetrwaniu naszej planety. W wyniku swojej podróży poznaje on tajemnice, które podważają sens ludzkiej egzystencji oraz nasze miejsce w kosmosie. W filmie, wyreżyserowanym przez Jamesa Graya, na podstawie scenariusza samego Graya i jego wieloletniego współpracownika, Ethana Grossa, występują także: zdobywca Oscara Tommy Lee Jones , nominowana do Oscara Ruth Negga, Liv Tyler oraz Donald Sutherland.
 • "Czarny Mercedes" w kinach 4 października
  5
  „Czarny Mercedes” to najnowszy film Janusza Majewskiego. Tym razem reżyser, sięgnął po własną powieść kryminalną, a w rolach głównych obsadził bardzo dobrze znanych aktorów: Artura Żmijewskiego, Bogusława Lindę i Andrzeja Zielińskiego, a także wschodzące gwiazdy kina: Marię Dębską i Aleksandra Milićevicia. Film w kinach 4 października.
 • "Mayday" pojawi się w kinach 31 stycznia 2020 roku
  3
  Padł ostatni klaps na planie komedii "Mayday", która pojawi się w kinach od 31 stycznia 2020 roku. W rolach głównych Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz i Adam Woronowicz. Prezentujemy pierwsze zdjęcia z filmu. Reżyserem jest Sam Akina, znany m.in. z drugiej i trzeciej "Planeta Singli".
 • Reżyser i jego aktorzy. Premiera filmu "Pewnego razu... w Hollywood"
  1
  Powiedzieć, że to bardzo oczekiwany film, to nie powiedzieć nic. W Hollywood odbyła się uroczysta premiera nowego filmu Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood". Oprócz reżysera pojawili się na niej odtwórcy głównych ról - Margot Robbie, Brad Pitt, Leonardo DiCaprio oraz śmietanka hollywoodzkiego świata i światka, w tym nieobecna od pewnego czasu na salonach Britney Spears. Polska premiera filmu przewidziana jest na 16 sierpnia.
 • "Imprezowi rodzice" w kinach 5 lipca 2019
  1
  Po odesłaniu córki na studia, Frank (Alec Baldwin) i Nancy (Salma Hayek) powracają do swojego domu na bogatym przedmieściu. W towarzystwie pełnym próżnych i zblazowanych sąsiadów robią wszystko, by ukryć fakt, że są kompletnie spłukani. Kiedy finanse pary dosłownie sięgają dna, Frank i Nancy wymyślają genialny plan. Postanawiają za grube pieniądze wynająć dom sąsiada, który wyjechał z miasta na kilkumiesięczne wakacje. Szalony pomysł, zamiast łatwej kasy, przynosi serię przekomicznych i zupełnie nieprzewidzianych zdarzeń.
 • pogrzeb bugajskiego
  Nieustępliwie budziłeś nas z uśpienia; wciągałeś nas w świat twoich wyborów i zmagań z Polską - mówił aktor Olgierd Łukaszewicz podczas pogrzebu reżysera Ryszarda Bugajskiego. Twórca m.in. filmów "Przesłuchanie" i "Układ zamknięty" spoczął w poniedziałek na stołecznych Powązkach Wojskowych.
 • Kadr z filmu "Legiony", fot. Jacek Piotrowski
  4
  W 104. rocznicę bohaterskiej szarży pod Rokitną zaprezentowano zdjęcia z filmu "Legiony". Dokładnie 13 czerwca 1915 roku, II Brygada Legionów Polskich przeprowadziła natarcie, które miało wyprzeć Rosjan ze wsi Rokitna. Atak drugiego szwadronu ułanów przeszedł do historii i stał się synonimem polskiej odwagi i bohaterstwa. Brawurowa szarża 64 żołnierzy na kilka linii okopów przeraziła Rosjan. Taktyczny rozkaz austriackiego dowódcy, w praktyce, oznaczał jednak pewną śmierć wielu legionistów, o czym wiedział dowódca polskiej brygady, rotmistrz Zbigniew Dunin Wąsowicz. Film trafi do kin 20 września, a już dziś możemy zobaczyć, jak szarża ułanów będzie się prezentować na ekranach.
 • "Królowa kier" w kinach od 7 czerwca
  4
  Oto galeria zdjęć z filmu "Królowa kier", który do kin wejdzie 7 czerwca. Czy namiętność usprawiedliwia przekraczanie granic? Kiedy uwodzenie zamienia się w wykorzystywanie? „Królowa Kier” duńskiej reżyserki May el-Toukhy, zdobywca nagrody publiczności na festiwalu Sundance, to prowokacyjna, wciągająca i mroczna opowieść, która stawia pytania nurtujące świat w epoce #metoo – tyle tylko, że znajduje dla nich nieoczywiste odpowiedzi. Ten fascynujący melodramat odwraca bowiem role: uwodzicielką jest w nim dojrzała kobieta, a uwodzonym siedemnastolatek. Oboje wpadają w pułapkę pożądania, pychy i kłamstw.
 • "Ja teraz kłamię" w kinach od 28 czerwca. fot. Olaf Tryzna
  3
  Plejada polskich gwiazd na zdjęciach z filmu "Ja teraz kłamię". "Ja teraz kłamię" – nowy film Pawła Borowskiego, twórcy  obrazu "Zero" w kinach od 28 czerwca. Film został wyprodukowany przez Opus Film – firmę odpowiedzialną za największe międzynarodowe sukcesy polskiego kina ostatnich lat: nagrodzoną w Cannes "Zimną wojnę" oraz uhonorowaną Oscarem "Idę". W nieoczywistych rolach w filmie wystąpiła śmietanka aktorska z najwyższej półki, w tym: Maja Ostaszewska, Joanna Kulig, Robert Więckiewicz, Adam Woronowicz, Agata Buzek, Marian Dziędziel, Jacek Poniedziałek, Paulina Walendziak, Rafał Maćkowiak i wielu innych.
 • Claudia Schiffer na premierze filmu "Rocketman"
  1
  Niedawno publiczność w Cannes (długo i na stojąco) oklaskiwała muzyczną biografię Eltona Johna – film "Rocketman".  Teraz, w samym sercu Londynu, odbyła się brytyjska premiera obrazu – przyjętego przez publiczność równie gorąco. W Polsce film zadebiutuje na ekranach kin 7 czerwca. Zobacz kto pojawił się na premierze.