• Bogusław Linda
  5
  Czasy się zmieniają, ale Franz Maurer nie. Bogusław Linda powraca do swojej ikonicznej roli na najnowszym plakacie filmu "Psy 3. W imię zasad".
 • "Ad Astra" w kinach od 20 września
  2
  "Ad Astra" to thriller science fiction osadzony w przyszłości, w którym Brad Pitt wciela się w rolę elitarnego astronauty, podróżującego do granic Układu Słonecznego, by odnaleźć swojego zaginionego ojca i odkryć sekret, który zagraża przetrwaniu naszej planety. W wyniku swojej podróży poznaje on tajemnice, które podważają sens ludzkiej egzystencji oraz nasze miejsce w kosmosie. W filmie, wyreżyserowanym przez Jamesa Graya, na podstawie scenariusza samego Graya i jego wieloletniego współpracownika, Ethana Grossa, występują także: zdobywca Oscara Tommy Lee Jones , nominowana do Oscara Ruth Negga, Liv Tyler oraz Donald Sutherland.
 • "Czarny Mercedes" w kinach 4 października
  5
  „Czarny Mercedes” to najnowszy film Janusza Majewskiego. Tym razem reżyser, sięgnął po własną powieść kryminalną, a w rolach głównych obsadził bardzo dobrze znanych aktorów: Artura Żmijewskiego, Bogusława Lindę i Andrzeja Zielińskiego, a także wschodzące gwiazdy kina: Marię Dębską i Aleksandra Milićevicia. Film w kinach 4 października.
 • Kadr z filmu "Spider-Man: Daleko od domu"
  1
  Już 5 lipca do kin trafu film "Spider-Man: Daleko od domu". Dziś prezentujemy fragment filmu kręcony w Wenecji. Są kanały, jest dużo wody, jest most westchnień i są niezwykłe efekty specjalne.
 • Rebel Wilson w komedii "Oszustki"
  1
  Komedia o dwóch obrotnych kobietach, które puszczają facetów z torbami – "Oszustki", na nasze ekrany trafi już 21 czerwca. Główne role grają Anne Hathaway oraz Rebel Wilson.
 • Roman Polański
  12
  Opartą na faktach historię francuskiego oficera Alfreda Dreyfusa, który został skazany na dożywocie za zdradę ojczyzny i zesłany na Wyspę Diabelską u wybrzeży Gujany Francuskiej zaprezentuje Roman Polański w swoim najnowszym filmie "Oficer i szpieg". Obraz wejdzie na ekrany polskich kin 27 grudnia.
 • "Królowa kier" w kinach od 7 czerwca
  4
  Oto galeria zdjęć z filmu "Królowa kier", który do kin wejdzie 7 czerwca. Czy namiętność usprawiedliwia przekraczanie granic? Kiedy uwodzenie zamienia się w wykorzystywanie? „Królowa Kier” duńskiej reżyserki May el-Toukhy, zdobywca nagrody publiczności na festiwalu Sundance, to prowokacyjna, wciągająca i mroczna opowieść, która stawia pytania nurtujące świat w epoce #metoo – tyle tylko, że znajduje dla nich nieoczywiste odpowiedzi. Ten fascynujący melodramat odwraca bowiem role: uwodzicielką jest w nim dojrzała kobieta, a uwodzonym siedemnastolatek. Oboje wpadają w pułapkę pożądania, pychy i kłamstw.
 • "Let's Dance" w kinach od 17 maja
  1
  Imponujące widowisko z udziałem zwycięzcy francuskiego "Tańca z gwiazdami" Rayane’a Bensettiego oraz pięknej absolwentki szkoły baletu w Paryżu Alexii Giordano już sprawiło, że Francuzi jeszcze bardziej pokochali taniec. Najbardziej roztańczony film wiosny o miłości między hip-hopowcem a baletnicą - w kinach od 17 maja. Oto galeria zdjęć z filmu.
 • Kadr z filmu "Trzy kroki od siebie"
  Film trafi na ekrany kin 10 maja. Jego reżyserem jest Justin Baldoni. Dziś prezentujemy dwa ważne fragmenty filmu - zobacz wideo.
 • Michael Gandolfini, syn Jamesa Gandolfini, zagra Tony'ego Soprano
  3
  66
  Michael Gandolfini jako młody Tony Soprano – ta wiadomość lotem błyskawicy dotarła do wszystkich fanów serialu wszech czasów. Syn zmarłego w czerwcu 2013 roku Jamesa Gandolfini bedzie musiał dźwignąć na sobie ogromny ciężar odpowiedzialności.
 • "Zakon Świętej Agaty" w kinach od 15 lutego
  2
  Twórca trzech części „Piły” – Darren Lynn Bousman powraca kolejną propozycją dla fanów kina grozy, sakralnym horrorem "Zakon Świętej Agaty", który na ekranach kin pojawi się 15 lutego. Mary (debiutująca na dużym ekranie Sabrina Kern) – młoda, ciężarna kobieta szuka schronienia w klasztorze na prowincji stanu Georgia. Zakonnice przyjmują ją i obiecują pomoc, ale w zamian oczekują bezwzględnego przestrzegania reguł zgromadzenia i wyrzeknięcia się zepsucia, jakie niesie ze sobą „zewnętrzny świat”. Mary przystaje na te warunki, widząc w klasztorze idealne miejsce dla narodzin dziecka. Z czasem jednak to, co wydawało się bezpiecznym azylem, zaczyna odsłaniać swoją prawdziwą, przerażającą naturę. Czy prześladowana przez widma przeszłości i niemogąca nikomu zaufać Mary, znajdzie w sobie siłę, by wyzwolić się spod kontroli demonicznej matki przełożonej (Carolyn Hennesy) i ocalić duszę swoją oraz nienarodzonego dziecka?
 • Kadr z filmu „Sala samobójców. Hejter”. Fot. Jarosław Sosiński
  1
  6
  "Sala samobójców” powraca. Zakończono zdjęcia do drugiej części megahitu Jana Komasy. "Sala samobójców. Hejter" w kinach zimą 2019. W nowe odsłonie filmu Jana Komasy główną rolę w produkcji gra znany z serialu "Druga szansa" i programu "Ameryka Express" Maciej Musiałowski. Obok niego na ekranie zobaczymy m.in.: Vanessę Aleksander, Danutę Stenkę, Agatę Kuleszę, Macieja Stuhra, Jacka Komana i Adama Gradowskiego. Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich. Szansa pojawia się, kiedy otrzymuje pracę w agencji reklamowej, a wraz z nią dostęp do najnowszych technologii i tajemnic stołecznej elity. Pod pozorem obowiązków zawodowych Tomek zaczyna inwigilować Krasuckich, aktywnie włączonych w kampanię polityczną kandydata na prezydenta stolicy – Pawła Rudnickiego (Maciej Stuhr). Wkrótce plan internetowego hejtera zaczyna nabierać coraz realniejszych kształtów, a droga do jego realizacji wiedzie przez wirtualny świat popularnej gry komputerowej.