• ~Kto płaci
    (2019-08-09 14:20)
    Patryk Krzemieniecki vel Vega może trafić na wysypisko śmieci. Ale to jego wola albo wola pracodawcy.
  • ~mruk
    (2019-08-09 09:41)
    Czy karmienie kur jest czymś złym?Dlaczego ciągle obraża się ludzi ze wsi.Dlaczego ludzie ze wsi są często jak czytam pośmiewiskiem.Nie mieszkają na śmietniku-mają piękne domy,gospodarstwa,a obecnie maszyny to elektronika i trzeba na tym się znać.W czym jest gorszy ,,ten co karmi kury od tego miastowego.Zapomina się ,że ten ,,hrabia z miasta zależny jest od tego ,,co karmi kury.Aby tylko opluć-znieważyć-wyśmiać.
  • ~zjs
    (2019-08-09 10:11)
    Zwiastun filmu i plakat -odpychające. Tania błazenada. Koszmarny kicz. Pewno to będzie najgorszy film roku.
  • ~^∆^
    (2019-08-09 10:24)
    POlityka — czyli: jak w biały dzień POnownie nabić sobie kabzę, wyciągając kasę z kieszeni totalnych lemingów dzięki odruchowi Pawłowa, wywołanego antyPiSowym bodźcem :)
  • ~maxio
    (2019-08-09 10:03)
    POstkomuna na Sybir niech wyjedzie! POtokom UB, SB, KGB nie ma miejsca w demokratycznej Polsce! To Oni doprowadzili, że Polacy mimo ciężkiej pracy byli pozbawieni życia na cywilizowanym poziomie! Polacy ciągle muszą płacić za PRL, Okrągły Stół i uwłaszczenie się Postkomuny, za błędy Balcerowicza, zdradę Tuska itd. …!!!
  • ~Groblin
    (2019-08-09 10:42)
    To propaganda w pigułce, spot wyborczy kur PRL Bis.
  • ~jaja
    (2019-08-09 15:49)
    Kolejny gniot dla przygłupów z Po?
  • ~Groblin NH
    (2019-08-09 10:38)
    PEŁO gra PIS ale wiocha elyty szumowin z art PRL.
  • ~Jarosław Tupolewitz
    (2019-08-09 10:05)
    A może tu chodzi o zdziwienie. Jak można porzucić karmienie kur, by zostać premierem. Ja bym tak nie zrobił.
  • ~dobre
    (2019-08-09 14:52)
    skąd Dżerosław miałby wiedzieć ile co kosztuje, jak on ostatnio osobiście zakupy robił na potrzeby kampanii wyborczej w 2007 roku?