Dziennik Gazeta Prawana logo

James Gandolfini w ostatniej swojej roli – zobacz zwiastun "Enough Said"

7 sierpnia 2013, 10:53
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Enough Said
Enough Said/AP
Do sieci trafił zwiastun filmu "Enough Said" – ostatniego, w którym zagrał James Gandolfini.

Bohaterką jest rozwódka Eva (Julia Louis-Dreyfus), która na przyjęciu poznaje Alberta (James Gandolfini). Ich związek szybko rozkwita, ale wkrótce Eva zaczyna mieć wątpliwości, kiedy poznaje byłą żonę swojego kochanka. W filmie występują również Catherine Keener, Toni Collette, Ben Falcone, Eve Hewson, Tavi Gevinson i Tracey Fairaway.

Obraz będzie miał swoją premierę 20 września.

http://youtu.be/gc6KrhXCSkM

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj