Po zaledwie pięcioletniej przerwie do kin wrócił Człowiek-Pająk. "Niesamowity Spider-Man" rozpoczyna nową serię filmów o Peterze Parkerze, studencie, który ukąszony przez radioaktywnego pająka, zostaje obdarzony nadludzką mocą i zaczyna superbohaterską karierę, broniąc mieszkańców Nowego Jorku przed wszelkiego rodzaju potworami. To doskonała propozycja nie tylko dla fanów komiksowego oryginału, lecz dla wszystkich, którzy szukają w kinie rozrywki bezpretensjonalnej, ale niepozbawionej inteligencji, wdzięku i humoru.

Reklama

W pogoni za żołędziami wiewiórka Scrat (po raz kolejny!) doprowadza do katastrofy, przypadkowo rozpoczynając dryft kontynentalny, który Mańka, Diego i Sida zepchnie na otwarte morze. Animowani przyjaciele będą próbowali za wszelką cenę wrócić do swoich bliskich... "Epoka lodowcowa: Wędrówka kontynentów" gwarantuje mnóstwo akcji, sporo żartów, happy end i obowiązkowy morał. I wciąż trzyma świetny poziom.

http://youtu.be/l1gQfQ3iQ2g

Akcja "Brata" – głośnego debiutu Marcela Rasquina rozgrywa się w w slumsach Caracas. To historia przyrodnich braci, z których jeden pozwala przeciągnąć się na ciemną stronę mocy i wikła w interesy z gangsterami. Drugi zaś wierzy, że że odmianę losu przyniesie mu ciężka praca i awans do profesjonalnej drużyny piłki nożnej. Konflikt jest nieunikniony...

http://youtu.be/WAgpJWwQDxc

Reklama