• ~bor
    (2015-02-23 08:05)
    żeby się nie zes...ali, następny antypolski film wychwalający żydów
  • ~Stiff
    (2015-02-23 14:01)
    Cieszył się jak dziecko cofnięte w rozwoju
  • ~benek
    (2015-02-23 16:50)
    to kolejny kosmonauta z Polski
  • ~haha
    (2015-02-23 12:21)
    kolejna tandeta o słoniach.
  • ~dmowski
    (2015-02-23 12:04)
    drodzy Panstwo, a o co tyle szumu ? przeciez okreslonym kregom, ktorzy buduja mitologie czasow 2 wojny swiatowej przeciez o to chodzi - wasz gniew i sprzeciw jest potwierdzeniem, ze ich bzudry funkcjonuja.
    Zamilczec, nie ma nie bylo czegos takiego, to wszystko odpustowa bajka i biblijny midrasz, stowrzona i odtwarzana na potrzeby polityki. Popatrzcie spokojnie na tych tam ludzi, wraki psychiczne i fizyczne, ryze dziwki, wiecznie opaleni alfonsi w smokingach, narkomani, ludzie ktorzy zyja dzieki przeszczepom organow z mlodych palestynczkow. O tak mode chodzi ?
  • ~Analityk
    (2015-02-23 16:48)
    We wszystkich nadchodzących wyborach, Polacy nie powinni głosować na Dawidów oraz na osoby mające nazwiska męskie kończące się na "ski", "cki" oraz "icz". Takim sposobem odsuniemy od możliwości wpływania na losy Polski i Polaków wszelkiej maści potomkom zarozumiałej szlachty oraz Dawidom ukrywającym się pod takimi nazwiskami. Dawidki opluwają Polskę i Polaków w tym filmie, a idioci z tego się cieszą.
  • ~drumi
    (2015-02-23 14:20)
    Polacy to nazisci - mordowali Zydow, wykorzystywali, ograbiali i mordowali. Oto przeslanie tego filmu. Naprawde nie ma sie z czego cieszyc, ten film i Oskar to policzek dla Polski wymierzony publiczne na oczach swiata :(((((( Bez Oskara ten bardzo slaby film przeszedlby niezauwazony, ale taki film MUSIAL dostac Oskara.
  • ~potwierdzam - PRZYJACIELE BYLI JUZ PIJANI
    (2015-02-23 16:48)
    „Dziękuję moim polskim przyjaciołom, którzy pewnie oglądają mnie teraz w telewizji, ekipie filmowej, która siedziała ze mną w okopach. Pewnie wszyscy już są teraz pijani” . PIĘKNE SŁOWA, IDEALNIE PASUJĄCE DO ŚRODOWISKA ARTYSTYCZNEGO I POLITYCZNEGO PLATFORMY OBYWATELSKIEJ I KOMOROWSKIEGO B.
  • ~widz
    (2015-02-23 16:38)
    Koszerny ten Oscar a na dodatek sami go sfinansowaliśmy - niejaka Ogrodowicz z Instytutu Filmu wywaliła 3,5 melona na taki anty -polski szajs.
    A kto się cieszy? Eskimosi.
  • ~janecki
    (2015-02-24 07:46)
    Nagrać film jak... Stalin za pomocą żydów polskich i rosyjskich budował system komunistyczny w Polsce. Byli bez litości.
  • ~ergv
    (2015-02-23 16:33)
    Plują nam w twarz, a my jeszcze skowyczmy z zachwytu., że to ożywczy deszczyk.
  • ~pawel
    (2015-02-23 16:27)
    Tylko u nas jest mozliwe finansowanie filmow ktore szkodza wizerunkowi POLAKOW .!
    Jesli ta tworczosc jest ZGODNA z oczekiwaniami starszych braci -to nawet gniot dostanie Oskara
  • ~hanka
    (2015-02-23 16:27)
    rozumiem radosc pana tworcy,ale wypowiedz byla skandaliczna-ja z rodzina nie upilam sie na wiesc o wygranej,98 % obywateli takoz-prostak pozostanie soba zawsze i niazaleznie od okolicznosci
  • ~kork
    (2015-02-23 15:56)
    nie możecie sobie kręcić tych filmów w Izraelu? Tacy ci Żydzi są nachalni, a potem się dziwią, że nie są lubiani.
  • ~marek
    (2015-02-23 15:57)
    Nie rozumiem dlaczego niektórzy nie potrafią docenić, tego, co zrobili dla nas Twórcy Idy. Ja powiem krótko: Dziękuję!
  • ~mores
    (2015-02-23 15:57)
    widać, że gościu wypalił skręta przed wyjściem, nie wiem czym się tak ta publika podnieca
  • ~photo
    (2015-02-23 12:05)
    POlaczki tanio siebie sprzedaja i oczerniaja swoj wlasny kraj - WSTYD I HANBA!!
  • ~wąż boa
    (2015-02-23 15:43)
    Od rana propaganda w reżimowej telewizji podaje jak to Polacy się cieszą, że film Ida ma Oskara.O mało się nie POs.rają, a tymczasem większość postów to kpina z tego Oskara i tej propagandy.
  • ~imigrant
    (2015-02-23 15:10)
    Cwaniak postawil Polakow w swietle takim ze jestesmy pijakami .
    Oskar zostal dany po znajomosci i po naciskach.
    Nawet ZYDZI , smieja sie ze taki zaklamany bubel nagrodzili.
    Dzis rano ogladam wszystkie sprawozdania i zaden dziennik nawet nie wspomnial o tej nagrodzie dla tej zaklamanej chalastry.tfu
    Moze jednak wszyscy sie zmobilizuja i zaglosuja na Dude ,zeby ta klike na kazdych szczeblach rozpieprzyc,dosc juz drwienia z Polski i Polakow.
  • ~jasio46
    (2015-02-23 14:48)
    Powolutku dowiadujemy się kto to byli naziści i co to był holokaust, brak słów na taką obrzydliwość.