• ~Frank
    (2015-02-23 22:34)
    Ten film jest antypolski - niech spadają gnoje na drzewa!
  • ~Patrzę i oczom nie wierzę
    (2015-02-23 17:12)
    Pajac jakiś, żeby nie powiedzieć... może nawet dureń... - jak patrzę na zdjęcia i te wypowiedzi facecika z tym pozłacanym tombakiem kawałkiem metalu w ręku.
  • ~observer
    (2015-02-23 22:20)
    Mazel tow ! Mister Pawlikowski. kol ha kawod ! Jest Pan dumnym przedstawicielem narodu Izraela.
  • ~meh
    (2015-02-23 15:44)
    widać, że przygłup
  • ~sisi64
    (2015-02-24 00:39)
    Prawica od zawsze kojarzyła mi się ( i nadal kojarzy) ze

    wstecznictwem,

    zacofaniem

    niedorozwojem umysłowym

    niedorozwojem estetycznym

    nenawiscia wartosci wyzszych
  • ~klomb
    (2015-02-23 11:31)
    Gdyby nie było sceny, że Ida rezygnuje z zagrabionego domu i gospodarstwa od mordercy jej ojca , to tego filmu nikt by nie zauważył. Poszedł w świat przekaz, że Polacy mordowali Żydów, aby zabierać domy i gospodarstwa i to w czasie , gdzie można sprzedawać polską ziemię. Rolnicy będą padać, dzięki PO.srańcom, aby przejmowali ich ziemię poszkodowani, choćby spadkobiercy Idy.
  • ~Posrany PiSdzielec
    (2015-02-23 11:55)
    SKANDAL ! Nie przyznali oskara naszemu umiłowanemu Świrosławowi Polskęzbawowi za całokształt kariery aktorskiej ! SKANDAL !
  • ~Ładny film
    (2015-02-23 11:45)
    Witamy w codziennej Polsce pełnej anty sem itów i idio tów wszelkiej maści :) Dzien nik .pl przo duje w by ciu anty semic kim portalem. Bruna tność aż wylewa się z koment arzy... pfui :)
  • ~totyczyja
    (2015-02-24 00:49)
    Żaden sukces Polaków nie cieszy prawicę.
    Tacy patrioci, życzą wszystkiego najgorszego Polakom.
    A prawda ich boli.
  • ~Tim
    (2015-02-23 11:14)
    Paweł Pawlikowski jego miejsce jest w Hajfie. Wybiela katów Narodu Polskiego.
  • ~psychiatra
    (2015-02-24 00:43)
    "PRAWICA" TO DIAGNOZA.
  • ~jerzysm42
    (2015-02-24 00:42)
    Powinniśmy się cieszyć, że potomkowie

    szmalcowników,

    gestapowskich kapusiów i

    morderców z Jedwabnego nie przyznają się do Oscara.


    Im na pewno ten Oscar się nie należy.
  • ~zocha688
    (2015-02-24 00:40)
    Pisowskie, zajadłe, nienawistne, ociekające żółcią pisuarowe świnie siedzą tylko w kościele!
  • ~chi-neng
    (2015-02-24 00:36)
    "Nie chcemy tego Oscara!", "Tylko świnie siedzą w kinie".

    Tylko pisowskie i antysemickie "SWINIE" moga tak reagowac na polski sukces !
  • ~mirabelka
    (2015-02-24 02:05)
    Niesioły już tu są. NA SZCZAW poszli won!
  • ~Janusz Łącki
    (2015-02-24 00:34)
    OTO DLACZEGO JESTEM ATEISTĄ...

    - polski "katolicyzm elit" ma tyle wspólnego z kanonem wiary katolickiej, co "islam terrorystów" z kanonem islamu - czyli NIC!

    I jedni i drudzy w oparach obłudy szczują własnego Boga polityką i mamoną. Co więc należy czynić? Ano i jednych i drugich spuścić w toalecie historii licząc na to, ze w sposób naturalny zostaną w końcu zredukowani.

    W tym kontekście powiedzonko o psach i karawanie wydaje się być ze wszech miar adekwatnym!
  • ~led2007
    (2015-02-24 00:35)
    Trzeba być ostatnim burakiem by nie dostrzec piękna tego filmu...

    PS. Swoją drogą dziwne, ze największe buraki rosną nie w PSL-u tylko na prawicy!
  • ~chi-neng
    (2015-02-24 00:36)
    "Nie chcemy tego Oscara!", "Tylko świnie siedzą w kinie".

    Tylko pisowskie i antysemickie "SWINIE" moga tak reagowac na polski sukces !
  • ~Leknaowsiki
    (2015-02-23 11:59)
    Pawlikowskiego należy kopnąć w dupę.
  • ~szajs
    (2015-02-24 00:28)
    Żądam zwrotu pieniędzy za to beznadziejne ****** Takiego ii parszywie sfotografowanego filmu już dawno nie było. Polska z lat 60-tych przypomina wiochy ruskie z lat 30-tych.

Może zainteresować Cię też: