• ~znudzony
    (2015-02-24 00:06)
    Donek Doda Ida wszak chodzi o 64mld baksów
  • ~szajs
    (2015-02-24 00:28)
    Żądam zwrotu pieniędzy za to beznadziejne ****** Takiego ii parszywie sfotografowanego filmu już dawno nie było. Polska z lat 60-tych przypomina wiochy ruskie z lat 30-tych.
  • ~Janusz Łącki
    (2015-02-24 00:34)
    OTO DLACZEGO JESTEM ATEISTĄ...

    - polski "katolicyzm elit" ma tyle wspólnego z kanonem wiary katolickiej, co "islam terrorystów" z kanonem islamu - czyli NIC!

    I jedni i drudzy w oparach obłudy szczują własnego Boga polityką i mamoną. Co więc należy czynić? Ano i jednych i drugich spuścić w toalecie historii licząc na to, ze w sposób naturalny zostaną w końcu zredukowani.

    W tym kontekście powiedzonko o psach i karawanie wydaje się być ze wszech miar adekwatnym!
  • ~led2007
    (2015-02-24 00:35)
    Trzeba być ostatnim burakiem by nie dostrzec piękna tego filmu...

    PS. Swoją drogą dziwne, ze największe buraki rosną nie w PSL-u tylko na prawicy!
  • ~chi-neng
    (2015-02-24 00:36)
    "Nie chcemy tego Oscara!", "Tylko świnie siedzą w kinie".

    Tylko pisowskie i antysemickie "SWINIE" moga tak reagowac na polski sukces !
  • ~chi-neng
    (2015-02-24 00:36)
    "Nie chcemy tego Oscara!", "Tylko świnie siedzą w kinie".

    Tylko pisowskie i antysemickie "SWINIE" moga tak reagowac na polski sukces !
  • ~sisi64
    (2015-02-24 00:39)
    Prawica od zawsze kojarzyła mi się ( i nadal kojarzy) ze

    wstecznictwem,

    zacofaniem

    niedorozwojem umysłowym

    niedorozwojem estetycznym

    nenawiscia wartosci wyzszych
  • ~zocha688
    (2015-02-24 00:40)
    Pisowskie, zajadłe, nienawistne, ociekające żółcią pisuarowe świnie siedzą tylko w kościele!
  • ~jerzysm42
    (2015-02-24 00:42)
    Powinniśmy się cieszyć, że potomkowie

    szmalcowników,

    gestapowskich kapusiów i

    morderców z Jedwabnego nie przyznają się do Oscara.


    Im na pewno ten Oscar się nie należy.
  • ~psychiatra
    (2015-02-24 00:43)
    "PRAWICA" TO DIAGNOZA.
  • ~totyczyja
    (2015-02-24 00:49)
    Żaden sukces Polaków nie cieszy prawicę.
    Tacy patrioci, życzą wszystkiego najgorszego Polakom.
    A prawda ich boli.
  • ~mirabelka
    (2015-02-24 02:05)
    Niesioły już tu są. NA SZCZAW poszli won!
  • ~janecki
    (2015-02-24 07:46)
    Nagrać film jak... Stalin za pomocą żydów polskich i rosyjskich budował system komunistyczny w Polsce. Byli bez litości.
  • ~stach
    (2015-02-24 08:13)
    hej hej ...re.. totyczyja
    Oskar to sukces Polaków ? tak uważasz ? POwiem tak Oskary przyznają żydzi.
    którzy opanowali tę dziedzinę. Oni przyznają Oskary i przyznają swoim.
  • ~gość
    (2015-02-24 12:14)
    Nawet na głowie go sobie postawił. To taka moda? A jeszcze gadka o Polakach pijakach. Niezła reklama naszego kraju na świecie. Ten film jest tak polski jak sponsorzy tego obrazu.
  • ~szary
    (2015-02-24 14:08)
    W takim kinie siedza swinie!
  • ~partyzant
    (2015-02-24 14:14)
    Ten oprych o charyzmie sępa powinien powiedzieć! Ja i moja zaloga pochodzimy z bolszewii a ta jak wam wiadomo dziazy wóde szklanami a po takim szczęściu jak to gwarantowanie już lezy pod stolem.
  • ~wacław
    (2015-02-25 02:54)
    ten film jest nawet spoko, jak na lata 60-te, jak na film współczesny jest do bani. Dłużyzny, nuda, dłużyzny, nuda i jakby tego było mało czarno-biały... szok!
  • ~antycatholic
    (2015-02-25 11:11)
    polacy musza uczyc sie prawde ze tak samo byli Nazis jak byli niemcy, polaki nie byli lepsi od niemcow

    koniec z polish propaganda! polacy musza patrzec w prawde !
  • ~obserwator
    (2015-02-25 11:48)
    Czy po tym można mieć jeszcze wątpliwość, że nie jest to polski film? .

    Wpuszczamy coraz więcej lisów do kurnika za nasze własne pieniądze.

    Pawlikowski trzyma na głowie statuetkę Oscara podczas gali
    tak jak żydzi butelkę podczas ich tańca weselnego ...

    Po prostu świętują kolejny swój sukces w zakłamywaniu historii.