• ~Anty Nie-Goj
    (2015-02-23 18:34)
    Triumf semickiego anty-polonizmu.
  • ~Jak tam mozna ! pluja nam w twarz ... zenada !
    (2015-02-23 19:04)
    re~Patrzę i oczom nie wierzę -
    poprostu BRAK SLOW ! - a gawiedz sie cieszy ...
    no coz... na glupote nie ma rady !:(
  • ~Karol
    (2015-02-23 19:09)
    Przecież ten film jest antypolski! Czym oni kur... się podniecają?

    To jacyś idioci!!
  • ~windykator
    (2015-02-23 19:16)
    „Ida” to film antypolski, który przynosi więcej szkody niż pożytku. Nie cieszę się z tego Oscara.W usa jedyny film o Polsce i Polakach jaki może dostać Oscara to oczywiście film antypolski
  • ~Genitaliusz
    (2015-02-23 19:16)
    To Chazar jest ?
  • ~ANTYKOMOR
    (2015-02-23 19:34)
    " OZEL BIALY " OD BULA MUROWANY!!!
  • ~Fruzia
    (2015-02-23 19:40)
    ~Patriota2015-02-23 18:10
    Kto Polak, ten nie pójdzie na antypolski film.

    Prawdziwy Polak, który na dodatek uważa się za patriotę powinien znać język ojczysty. O Tobie tępy analfabeto niestety powiedzieć tego się nie da...
  • ~odmienne_zdanie
    (2015-02-23 19:41)
    niestety zasciankowi Polacy znaja sie na sztuce jak na g*wnie. Duzo nam jeszcze brakuje by zrozumniec, ze ktos moze miec odmienna wizje:( I nie trzeba go z tego powodu mieszac z blotem!!! IDA nie jest latwym czy przyjemnym filmem, nie po to zostala stworzona... ale to juz temat na inne polemike... niestety nie z wami bando zawzietych ksenofobow!!! duzo jeszcze czas musi uplynac by Polacy zrozumieli ze nie sa pepkiem swiata:)
  • ~sie pytam
    (2015-02-23 20:14)
    Czarni uwazaja ze 80% komisji do Oskara to biali i tylko 30% kobiet i to trzeba zmienic a ile eskimosów?
  • ~obserwatore
    (2015-02-23 20:44)
    POLACY mordowali i zwalali na Niemców. Ochyda i źenada.
  • ~Ewa Zakopacz
    (2015-02-23 21:14)
    Ten film to trochę podobny do" 50 twarzy Greya" , gratulacje dla reżysera .
  • ~ament
    (2015-02-23 21:19)
    prawdziwy Polak nie będzie ogladał tego filmu !!! - wykupi cegiełkę na Radio Rydzyka, flaszkę na wieczór a zamiast do kina obejrzy kolejny odcinek Ojca Mateusza !!!
  • ~ów
    (2015-02-23 22:04)
    ten oskar przyznany jest chyba tylko po to, by zainteresować świat filmem, który szkaluje Polskę.
  • ~observer
    (2015-02-23 22:20)
    Mazel tow ! Mister Pawlikowski. kol ha kawod ! Jest Pan dumnym przedstawicielem narodu Izraela.
  • ~hi
    (2015-02-23 22:31)
    hihihyi.h
  • ~Frank
    (2015-02-23 22:34)
    Ten film jest antypolski - niech spadają gnoje na drzewa!
  • ~Jack
    (2015-02-23 22:54)
    Radosc gratulacje dla pawlikowsskieego od Komorowsskieo "prezydenta"RP
    za pochanbienie Polakow trudno zrozumieć. Czy to jest nasz prezynedt?
  • ~Jack
    (2015-02-23 22:59)
    Pawlikowski,przyjajes nasaze zwyczaje, uchlales się,a co na to TORA?
  • ~Film gn(Ida) dla POPów
    (2015-02-23 23:06)
    Film został nakręcony dla potomków Pełniących Obowiązki Polaków (POPów) i na ich zlecenie.
    Po wojnie Stalin przysłał do Polski od 200 do 300 tys. obcych kulturowo Rosjan najczęściej o korzeniach ży_dowskich mających pełnić dla miejscowych Polaków rolę elity (urzędy, wojsko, sądy, media) w miejsce mordowanej w katowniach ubeckich inteligencji z Powstania Antykomunistycznego. POPy nigdy nie opuścili Polski wtapiając się w otoczenie i zawłaszczając sobie prawo do decydowania co należy myśleć i mówić.
  • ~to był zamach
    (2015-02-23 23:41)
    w przyszłym roku oskary zdobędzie "Smoleńsk" a za całokształt kariery aktorskiej Świrosław Polskęzbaw