• ~bor
    (2015-02-23 08:05)
    żeby się nie zes...ali, następny antypolski film wychwalający żydów
  • ~Tim
    (2015-02-23 11:14)
    Paweł Pawlikowski jego miejsce jest w Hajfie. Wybiela katów Narodu Polskiego.
  • ~klomb
    (2015-02-23 11:31)
    Gdyby nie było sceny, że Ida rezygnuje z zagrabionego domu i gospodarstwa od mordercy jej ojca , to tego filmu nikt by nie zauważył. Poszedł w świat przekaz, że Polacy mordowali Żydów, aby zabierać domy i gospodarstwa i to w czasie , gdzie można sprzedawać polską ziemię. Rolnicy będą padać, dzięki PO.srańcom, aby przejmowali ich ziemię poszkodowani, choćby spadkobiercy Idy.
  • ~Ładny film
    (2015-02-23 11:45)
    Witamy w codziennej Polsce pełnej anty sem itów i idio tów wszelkiej maści :) Dzien nik .pl przo duje w by ciu anty semic kim portalem. Bruna tność aż wylewa się z koment arzy... pfui :)
  • ~Posrany PiSdzielec
    (2015-02-23 11:55)
    SKANDAL ! Nie przyznali oskara naszemu umiłowanemu Świrosławowi Polskęzbawowi za całokształt kariery aktorskiej ! SKANDAL !
  • ~Leknaowsiki
    (2015-02-23 11:59)
    Pawlikowskiego należy kopnąć w dupę.
  • ~dmowski
    (2015-02-23 12:04)
    drodzy Panstwo, a o co tyle szumu ? przeciez okreslonym kregom, ktorzy buduja mitologie czasow 2 wojny swiatowej przeciez o to chodzi - wasz gniew i sprzeciw jest potwierdzeniem, ze ich bzudry funkcjonuja.
    Zamilczec, nie ma nie bylo czegos takiego, to wszystko odpustowa bajka i biblijny midrasz, stowrzona i odtwarzana na potrzeby polityki. Popatrzcie spokojnie na tych tam ludzi, wraki psychiczne i fizyczne, ryze dziwki, wiecznie opaleni alfonsi w smokingach, narkomani, ludzie ktorzy zyja dzieki przeszczepom organow z mlodych palestynczkow. O tak mode chodzi ?
  • ~photo
    (2015-02-23 12:05)
    POlaczki tanio siebie sprzedaja i oczerniaja swoj wlasny kraj - WSTYD I HANBA!!
  • ~haha
    (2015-02-23 12:21)
    kolejna tandeta o słoniach.
  • ~Stiff
    (2015-02-23 14:01)
    Cieszył się jak dziecko cofnięte w rozwoju
  • ~adolf podobno byl polakiem
    (2015-02-23 14:08)
    te ulnbachy szechtery nuselbauny powinni miec sadowy zakaz uzywania polskich nazwisk
  • ~krytyk filmowy
    (2015-02-23 14:08)
    Nareszcie zostal nagrodzony Oscarem polski film pokazujacy cala prawde o ohydzie polskiego antysemityzmu !
  • ~hanba
    (2015-02-23 14:11)
    Kurna kto dal pieniadze /w Polsce/ za to antypolskie badziewie? Nazwiska prosze i pochodzenie eskimoskie.
  • ~isakom no
    (2015-02-23 14:14)
    nie dosc ze gnoj zrobil badziewie oczerniajace nie jego kraj to jeszcze 2x na gali opisal Polaków jako pijaków powinien miec zakaz wstepu do Polski
  • ~drumi
    (2015-02-23 14:20)
    Polacy to nazisci - mordowali Zydow, wykorzystywali, ograbiali i mordowali. Oto przeslanie tego filmu. Naprawde nie ma sie z czego cieszyc, ten film i Oskar to policzek dla Polski wymierzony publiczne na oczach swiata :(((((( Bez Oskara ten bardzo slaby film przeszedlby niezauwazony, ale taki film MUSIAL dostac Oskara.
  • ~jasio46
    (2015-02-23 14:48)
    Powolutku dowiadujemy się kto to byli naziści i co to był holokaust, brak słów na taką obrzydliwość.
  • ~Czytelnik2
    (2015-02-23 14:56)
    Re "Drumi" - Gdybyś ty podły durniu najpierw film obejrzał... Nie obrażaj Polaków chłopcze. Czy ty w ogóle wiesz co to nazista? Szkoda więcej słów boś zerem!
  • ~imigrant
    (2015-02-23 15:10)
    Cwaniak postawil Polakow w swietle takim ze jestesmy pijakami .
    Oskar zostal dany po znajomosci i po naciskach.
    Nawet ZYDZI , smieja sie ze taki zaklamany bubel nagrodzili.
    Dzis rano ogladam wszystkie sprawozdania i zaden dziennik nawet nie wspomnial o tej nagrodzie dla tej zaklamanej chalastry.tfu
    Moze jednak wszyscy sie zmobilizuja i zaglosuja na Dude ,zeby ta klike na kazdych szczeblach rozpieprzyc,dosc juz drwienia z Polski i Polakow.
  • ~wąż boa
    (2015-02-23 15:43)
    Od rana propaganda w reżimowej telewizji podaje jak to Polacy się cieszą, że film Ida ma Oskara.O mało się nie POs.rają, a tymczasem większość postów to kpina z tego Oskara i tej propagandy.
  • ~meh
    (2015-02-23 15:44)
    widać, że przygłup