• ~ergv
    (2015-02-23 16:33)
    Plują nam w twarz, a my jeszcze skowyczmy z zachwytu., że to ożywczy deszczyk.
  • ~pawel
    (2015-02-23 16:27)
    Tylko u nas jest mozliwe finansowanie filmow ktore szkodza wizerunkowi POLAKOW .!
    Jesli ta tworczosc jest ZGODNA z oczekiwaniami starszych braci -to nawet gniot dostanie Oskara
  • ~hanka
    (2015-02-23 16:27)
    rozumiem radosc pana tworcy,ale wypowiedz byla skandaliczna-ja z rodzina nie upilam sie na wiesc o wygranej,98 % obywateli takoz-prostak pozostanie soba zawsze i niazaleznie od okolicznosci
  • ~mores
    (2015-02-23 15:57)
    widać, że gościu wypalił skręta przed wyjściem, nie wiem czym się tak ta publika podnieca
  • ~marek
    (2015-02-23 15:57)
    Nie rozumiem dlaczego niektórzy nie potrafią docenić, tego, co zrobili dla nas Twórcy Idy. Ja powiem krótko: Dziękuję!
  • ~kork
    (2015-02-23 15:56)
    nie możecie sobie kręcić tych filmów w Izraelu? Tacy ci Żydzi są nachalni, a potem się dziwią, że nie są lubiani.
  • ~meh
    (2015-02-23 15:44)
    widać, że przygłup
  • ~wąż boa
    (2015-02-23 15:43)
    Od rana propaganda w reżimowej telewizji podaje jak to Polacy się cieszą, że film Ida ma Oskara.O mało się nie POs.rają, a tymczasem większość postów to kpina z tego Oskara i tej propagandy.
  • ~imigrant
    (2015-02-23 15:10)
    Cwaniak postawil Polakow w swietle takim ze jestesmy pijakami .
    Oskar zostal dany po znajomosci i po naciskach.
    Nawet ZYDZI , smieja sie ze taki zaklamany bubel nagrodzili.
    Dzis rano ogladam wszystkie sprawozdania i zaden dziennik nawet nie wspomnial o tej nagrodzie dla tej zaklamanej chalastry.tfu
    Moze jednak wszyscy sie zmobilizuja i zaglosuja na Dude ,zeby ta klike na kazdych szczeblach rozpieprzyc,dosc juz drwienia z Polski i Polakow.
  • ~Czytelnik2
    (2015-02-23 14:56)
    Re "Drumi" - Gdybyś ty podły durniu najpierw film obejrzał... Nie obrażaj Polaków chłopcze. Czy ty w ogóle wiesz co to nazista? Szkoda więcej słów boś zerem!
  • ~jasio46
    (2015-02-23 14:48)
    Powolutku dowiadujemy się kto to byli naziści i co to był holokaust, brak słów na taką obrzydliwość.
  • ~drumi
    (2015-02-23 14:20)
    Polacy to nazisci - mordowali Zydow, wykorzystywali, ograbiali i mordowali. Oto przeslanie tego filmu. Naprawde nie ma sie z czego cieszyc, ten film i Oskar to policzek dla Polski wymierzony publiczne na oczach swiata :(((((( Bez Oskara ten bardzo slaby film przeszedlby niezauwazony, ale taki film MUSIAL dostac Oskara.
  • ~isakom no
    (2015-02-23 14:14)
    nie dosc ze gnoj zrobil badziewie oczerniajace nie jego kraj to jeszcze 2x na gali opisal Polaków jako pijaków powinien miec zakaz wstepu do Polski
  • ~hanba
    (2015-02-23 14:11)
    Kurna kto dal pieniadze /w Polsce/ za to antypolskie badziewie? Nazwiska prosze i pochodzenie eskimoskie.
  • ~krytyk filmowy
    (2015-02-23 14:08)
    Nareszcie zostal nagrodzony Oscarem polski film pokazujacy cala prawde o ohydzie polskiego antysemityzmu !
  • ~adolf podobno byl polakiem
    (2015-02-23 14:08)
    te ulnbachy szechtery nuselbauny powinni miec sadowy zakaz uzywania polskich nazwisk
  • ~Stiff
    (2015-02-23 14:01)
    Cieszył się jak dziecko cofnięte w rozwoju
  • ~haha
    (2015-02-23 12:21)
    kolejna tandeta o słoniach.
  • ~photo
    (2015-02-23 12:05)
    POlaczki tanio siebie sprzedaja i oczerniaja swoj wlasny kraj - WSTYD I HANBA!!
  • ~dmowski
    (2015-02-23 12:04)
    drodzy Panstwo, a o co tyle szumu ? przeciez okreslonym kregom, ktorzy buduja mitologie czasow 2 wojny swiatowej przeciez o to chodzi - wasz gniew i sprzeciw jest potwierdzeniem, ze ich bzudry funkcjonuja.
    Zamilczec, nie ma nie bylo czegos takiego, to wszystko odpustowa bajka i biblijny midrasz, stowrzona i odtwarzana na potrzeby polityki. Popatrzcie spokojnie na tych tam ludzi, wraki psychiczne i fizyczne, ryze dziwki, wiecznie opaleni alfonsi w smokingach, narkomani, ludzie ktorzy zyja dzieki przeszczepom organow z mlodych palestynczkow. O tak mode chodzi ?