• ~chi-neng
    (2015-02-24 00:36)
    "Nie chcemy tego Oscara!", "Tylko świnie siedzą w kinie".

    Tylko pisowskie i antysemickie "SWINIE" moga tak reagowac na polski sukces !
  • ~chi-neng
    (2015-02-24 00:36)
    "Nie chcemy tego Oscara!", "Tylko świnie siedzą w kinie".

    Tylko pisowskie i antysemickie "SWINIE" moga tak reagowac na polski sukces !
  • ~led2007
    (2015-02-24 00:35)
    Trzeba być ostatnim burakiem by nie dostrzec piękna tego filmu...

    PS. Swoją drogą dziwne, ze największe buraki rosną nie w PSL-u tylko na prawicy!
  • ~Janusz Łącki
    (2015-02-24 00:34)
    OTO DLACZEGO JESTEM ATEISTĄ...

    - polski "katolicyzm elit" ma tyle wspólnego z kanonem wiary katolickiej, co "islam terrorystów" z kanonem islamu - czyli NIC!

    I jedni i drudzy w oparach obłudy szczują własnego Boga polityką i mamoną. Co więc należy czynić? Ano i jednych i drugich spuścić w toalecie historii licząc na to, ze w sposób naturalny zostaną w końcu zredukowani.

    W tym kontekście powiedzonko o psach i karawanie wydaje się być ze wszech miar adekwatnym!
  • ~szajs
    (2015-02-24 00:28)
    Żądam zwrotu pieniędzy za to beznadziejne ****** Takiego ii parszywie sfotografowanego filmu już dawno nie było. Polska z lat 60-tych przypomina wiochy ruskie z lat 30-tych.
  • ~znudzony
    (2015-02-24 00:06)
    Donek Doda Ida wszak chodzi o 64mld baksów
  • ~to był zamach
    (2015-02-23 23:41)
    w przyszłym roku oskary zdobędzie "Smoleńsk" a za całokształt kariery aktorskiej Świrosław Polskęzbaw
  • ~Film gn(Ida) dla POPów
    (2015-02-23 23:06)
    Film został nakręcony dla potomków Pełniących Obowiązki Polaków (POPów) i na ich zlecenie.
    Po wojnie Stalin przysłał do Polski od 200 do 300 tys. obcych kulturowo Rosjan najczęściej o korzeniach ży_dowskich mających pełnić dla miejscowych Polaków rolę elity (urzędy, wojsko, sądy, media) w miejsce mordowanej w katowniach ubeckich inteligencji z Powstania Antykomunistycznego. POPy nigdy nie opuścili Polski wtapiając się w otoczenie i zawłaszczając sobie prawo do decydowania co należy myśleć i mówić.
  • ~Jack
    (2015-02-23 22:59)
    Pawlikowski,przyjajes nasaze zwyczaje, uchlales się,a co na to TORA?
  • ~Jack
    (2015-02-23 22:54)
    Radosc gratulacje dla pawlikowsskieego od Komorowsskieo "prezydenta"RP
    za pochanbienie Polakow trudno zrozumieć. Czy to jest nasz prezynedt?
  • ~Frank
    (2015-02-23 22:34)
    Ten film jest antypolski - niech spadają gnoje na drzewa!
  • ~hi
    (2015-02-23 22:31)
    hihihyi.h
  • ~observer
    (2015-02-23 22:20)
    Mazel tow ! Mister Pawlikowski. kol ha kawod ! Jest Pan dumnym przedstawicielem narodu Izraela.
  • ~ów
    (2015-02-23 22:04)
    ten oskar przyznany jest chyba tylko po to, by zainteresować świat filmem, który szkaluje Polskę.
  • ~ament
    (2015-02-23 21:19)
    prawdziwy Polak nie będzie ogladał tego filmu !!! - wykupi cegiełkę na Radio Rydzyka, flaszkę na wieczór a zamiast do kina obejrzy kolejny odcinek Ojca Mateusza !!!
  • ~Ewa Zakopacz
    (2015-02-23 21:14)
    Ten film to trochę podobny do" 50 twarzy Greya" , gratulacje dla reżysera .
  • ~obserwatore
    (2015-02-23 20:44)
    POLACY mordowali i zwalali na Niemców. Ochyda i źenada.
  • ~sie pytam
    (2015-02-23 20:14)
    Czarni uwazaja ze 80% komisji do Oskara to biali i tylko 30% kobiet i to trzeba zmienic a ile eskimosów?
  • ~odmienne_zdanie
    (2015-02-23 19:41)
    niestety zasciankowi Polacy znaja sie na sztuce jak na g*wnie. Duzo nam jeszcze brakuje by zrozumniec, ze ktos moze miec odmienna wizje:( I nie trzeba go z tego powodu mieszac z blotem!!! IDA nie jest latwym czy przyjemnym filmem, nie po to zostala stworzona... ale to juz temat na inne polemike... niestety nie z wami bando zawzietych ksenofobow!!! duzo jeszcze czas musi uplynac by Polacy zrozumieli ze nie sa pepkiem swiata:)
  • ~Fruzia
    (2015-02-23 19:40)
    ~Patriota2015-02-23 18:10
    Kto Polak, ten nie pójdzie na antypolski film.

    Prawdziwy Polak, który na dodatek uważa się za patriotę powinien znać język ojczysty. O Tobie tępy analfabeto niestety powiedzieć tego się nie da...