• ~kalik
    (2015-03-08 23:15)
    Czy jest jeszcze jakiś kraj na świecie, w którym państwowe instytucje opłacałyby tworzenie filmów opluwających ten kraj ?
  • ~nauczyciel
    (2015-02-28 11:48)
    "Ida" powinna byc obowiazkowo pokazywana wszystkim uczennicom i uczniom szkol srednich w UE, poniewaz "Ida" pokazuje jak bardzo ohydny jest polski antysemityzm.
  • ~prawda o malomiasteczkowej ciemnocie
    (2015-02-27 00:30)
    …i nie rzucajcie swych pereł przed świnie, by ich nie podeptały nogami,

    i obróciwszy się, was nie poszarpały”.
  • ~dama
    (2015-02-26 22:33)
    Skrzypek na dachu --- taniec z butelkami na głowie.
  • ~Mikra
    (2015-02-25 13:50)
    Coraz częściej zaczynają doceniać nasze kino , Brawo , może i my sami wreszcie spojrzymy na polską kinematografię życzliwszym okiem.
  • ~Obrońca dobrego imienia
    (2015-02-25 11:49)
    Petycja w sprawie filmu "Ida"
  • ~obserwator
    (2015-02-25 11:48)
    Czy po tym można mieć jeszcze wątpliwość, że nie jest to polski film? .

    Wpuszczamy coraz więcej lisów do kurnika za nasze własne pieniądze.

    Pawlikowski trzyma na głowie statuetkę Oscara podczas gali
    tak jak żydzi butelkę podczas ich tańca weselnego ...

    Po prostu świętują kolejny swój sukces w zakłamywaniu historii.
  • ~antycatholic
    (2015-02-25 11:11)
    polacy musza uczyc sie prawde ze tak samo byli Nazis jak byli niemcy, polaki nie byli lepsi od niemcow

    koniec z polish propaganda! polacy musza patrzec w prawde !
  • ~wacław
    (2015-02-25 02:54)
    ten film jest nawet spoko, jak na lata 60-te, jak na film współczesny jest do bani. Dłużyzny, nuda, dłużyzny, nuda i jakby tego było mało czarno-biały... szok!
  • ~partyzant
    (2015-02-24 14:14)
    Ten oprych o charyzmie sępa powinien powiedzieć! Ja i moja zaloga pochodzimy z bolszewii a ta jak wam wiadomo dziazy wóde szklanami a po takim szczęściu jak to gwarantowanie już lezy pod stolem.
  • ~szary
    (2015-02-24 14:08)
    W takim kinie siedza swinie!
  • ~gość
    (2015-02-24 12:14)
    Nawet na głowie go sobie postawił. To taka moda? A jeszcze gadka o Polakach pijakach. Niezła reklama naszego kraju na świecie. Ten film jest tak polski jak sponsorzy tego obrazu.
  • ~stach
    (2015-02-24 08:13)
    hej hej ...re.. totyczyja
    Oskar to sukces Polaków ? tak uważasz ? POwiem tak Oskary przyznają żydzi.
    którzy opanowali tę dziedzinę. Oni przyznają Oskary i przyznają swoim.
  • ~janecki
    (2015-02-24 07:46)
    Nagrać film jak... Stalin za pomocą żydów polskich i rosyjskich budował system komunistyczny w Polsce. Byli bez litości.
  • ~mirabelka
    (2015-02-24 02:05)
    Niesioły już tu są. NA SZCZAW poszli won!
  • ~totyczyja
    (2015-02-24 00:49)
    Żaden sukces Polaków nie cieszy prawicę.
    Tacy patrioci, życzą wszystkiego najgorszego Polakom.
    A prawda ich boli.
  • ~psychiatra
    (2015-02-24 00:43)
    "PRAWICA" TO DIAGNOZA.
  • ~jerzysm42
    (2015-02-24 00:42)
    Powinniśmy się cieszyć, że potomkowie

    szmalcowników,

    gestapowskich kapusiów i

    morderców z Jedwabnego nie przyznają się do Oscara.


    Im na pewno ten Oscar się nie należy.
  • ~zocha688
    (2015-02-24 00:40)
    Pisowskie, zajadłe, nienawistne, ociekające żółcią pisuarowe świnie siedzą tylko w kościele!
  • ~sisi64
    (2015-02-24 00:39)
    Prawica od zawsze kojarzyła mi się ( i nadal kojarzy) ze

    wstecznictwem,

    zacofaniem

    niedorozwojem umysłowym

    niedorozwojem estetycznym

    nenawiscia wartosci wyzszych