• ~niech nam żyje sekta smoleńska
    (2015-02-23 01:24)
    za rok Oskara dostanie film Smoleńsk a drugiego za najlepszego aktora Zelnik
  • ~xenon
    (2015-02-23 05:50)
    To pokazuje, gdzie jest polska kinematografia, polscy aktorzy, polski showbiznes. Oskara dostał film, którego wyreżyserował człowiek mieszkający za granicą, nie mający nic wspólnego w polskim showbiznesem, za "parę złotych", główną aktorką jest osoba z łapanki, która nie ma wykształcenia aktorskiego. Film przez wiele miesięcy przeszedł bez echa, nie został nawet dostrzeżony przez wybitnych polskich krytyków i polskie media. Gdzie są wybitne "dzieła" kasowe polskiego kina, reklamowane przez 24h w mediach, gdzie grają super gwiazdy, reżyserują super reżyserzy itd. Polsko - zastanów się gdzie Ty jesteś i co sobą prezentujesz, a gdzie jest świat?!!!
  • ~grecka muzyka poważna
    (2015-02-22 23:44)
    Polskim kandydatem do Oscara było też "Powstanie warszawskie", unikatowy dramat wojenny non-fiction, prawdziwy obraz wojny i okrucieństwa podobno cywilizowanego narody europejskiego. Co się z nim stało?
  • ~Agata41
    (2015-02-22 22:58)
    Oscary są wręczane, a nie rozdawane !!!
    Wstyd tego nie wiedzieć.
  • ~bywalec teatru
    (2015-02-22 22:52)
    osobiscie uwazam, ze tzw."sztuka filmowa" nie nalezy do kregow cywilizacji europejskiej -do tej nalezy wychodzacy z kultury grackiej -teatr, opera, muzyka powazna. W ostatnim 20 leciu -hollywood nie zaprezentowal ani jednej godnej pozycji, ktora utrwalilby sie w pamieci jak np.tworczosc Felliniego, czy Kieslowskiego. Byc moze wynika to z hermetycznosci owego wyizolwanego swiatka jedzacego kawior posypany okruchami zlota, ale w kulisach przedsatwiajacy konglomerat ryzych dziwek, opalonych alfonsow, narkotykow, pederastii. Naprawde, osobiscie nie polecam tego widowska mitologii i midraszu na prymitywnym , odpustowym poziomie.
  • ~!!!
    (2015-02-22 22:43)
    Tej holland to nie znoszę jak cholera!!! To ma być kobieta?! Tłuste kudły wiecznie, niechluj jakiś, fuj... I córkę zboczoną urodziła. Koniec świata.
  • ~REALISTA
    (2015-02-22 22:20)
    ZAMIAST OSCARA DLA IDY MAMY POLSKA BIDE I TO OD 7 LAT
  • ~REALISTA
    (2015-02-22 22:18)
    …ZEBY TAK NIE BYLO , ZE ZAMIAST ,,IDY'' POLACY DOSTANA BIDE . TAK NAPRAWDE TO MAJA TO JUZ JAK W BANKU
  • ~Magda
    (2015-02-23 04:06)
    Wielki dzien dla folksdojczy w Polsce! Mam nadzieje ze znajdzie sie porzadny czlowiek i zabije tego sqwysyna!
  • ~Wisi mi to - mam dosc szkalowania -
    (2015-02-23 01:29)
    W Kraju bieda z nedza , nie ma co do garnka wlozyc ,
    a oni sie nagradzaja , zeby to choc bylo za co ...