Reklama
Reklama
Reklama

Oscary 2013 - wszystko o nominowanych i wielkiej gali. ZDJĘCIA!

23 lutego 2013, 11:25
 Oscary 2013
Oscary 2013 / Canal+ / Richard Harbaugh
Steven Spielberg czy Ang Lee? Bradley Cooper czy Jessica Chastain? A może Janusz Kamiński? Każdy z tych artystów ma szansę na tegorocznego Oscara. Kto wygra przekonamy się już w niedzielę. W ramach rozgrzewki przed 85. galą rozdania statuetek amerykańskiej Akademii Filmowej zebraliśmy wszystko, co o nominowanych, nominacjach i samej gali wiedzieć warto.
Reklama
Reklama
Tematy:
oscary Adele Seth MacFarlane Janusz Kamiński Lincoln
Reklama

Komentarze (4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • luk1407
  2013-02-25 08:25
  fragment orędzia z serii OSTRZEŻENIE, które otrzymuje Maria Bożego Miłosierdzia--- BÓG OJCIEC: EUROPA będzie pierwszym celem CZERWONEGO SMOKA, a następnym USA-Orędzie nr 347 z serii Ostrzeżenie-Wtorek, 14.02.2012, godz.18.00-Moja córko, Mój plan czasowy, w odniesieniu do Mojej KARY I OSTRZEŻENIA, nie jest przeznaczony dla waszej WIEDZY. Nie ma potrzeby niepokoić się o Mój Boski czasowy plan, gdyż odbędzie się on tylko według Mojej Świętej Woli. Jednak wiedzcie o tym, że CZERWONY SMOK, jak powiedziano wam jakiś czas temu, podniósł teraz głowę z fałszywa skromnością, ale ze śmiertelnym celem zniszczenia chrześcijan na całym świecie. Tak długo cierpliwy w oczekiwaniu, spadnie teraz w dół i OGNIEM ze swojej paszczy zniszczy wszystko, co reprezentuje hołd dla Mnie, Najwyższego Boga i Mojego umiłowanego Syna, JEZUSA CHRYSTUSA. Europa będzie jego pierwszym celem, a następnym STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI. Wprowadzony zostanie KOMUNIZM i biada tym, którzy sprzeciwią się panowaniu Czerwonego Smoka. Moja córko, wiem, że dawane ci aktualnie BOSKIE przekazy rozpraszają twoją uwagę, ale PRAWDA musi zostać ujawniona. Tylko dzięki temu, że przepowiednie staną się znane, przywrócona zostanie wiara. Jest to powód, dlaczego proroctwa dawane są Moim dzieciom teraz, tak żeby rozpoznawały Prawdę Moich Nauk. Wszystkie PROROCTWA dane Moim prorokom DANIELOWI I JANOWI będą się rozwijać warstwa po warstwie. Szczegóły zostaną podane tobie, Moja córko, aby pomóc zbudować Resztę MOJEGO KOŚCIOŁA na ziemi. One, Moje dzieci, potrzebują pocieszenia poprzez Moje Orędzia Miłości i Ja uspokoję je nimi. Dzieci, oprzyjcie się na Mnie, waszym ukochanym OJCU, a Ja dam wam ŁASKI, których potrzebujecie do pokonania WROGÓW. Oni nie mogą wygrać, a ich moc nie tylko będzie krótkotrwała, ale Czerwony Smok i jego ślepi sojusznicy zostaną wrzuceni do ognia wiecznego potępienia. Módlcie się za ich dusze, ponieważ wy poprzez MODLITWE możecie im pomóc, aby ich uratować. OSTRZEŻENIE będzie miało niewielkie znaczenie dla wyznawców SZATANA, czerwonego smoka i jego armii. Tak zatwardziałe są ich serca, że przyjmą świadomie stronę złego. Ich lojalność jest przy FAŁSZYWYM RAJU, który on im obiecuje. Tak jak wybranym duszom dawany jest dar objawień lub, jak w twoim przypadku, dar widzenia Mnie i Mojego ukochanego Syna, Jezusa Chrystusa, niektórym duszom ukazane są wizje szatana i jego upadłych aniołów. (...)
  0
  zgłoś
 • moim zdaniem
  2013-02-24 20:34
  największe szanse na Oskara za całokształt twórczości ma niejaki Antoni Moherewicz. Wcielając się w role idiotów, czy innego prawicowego bydlaka nie musi grać, to naturszczyk pierwszej wody.
  0
  zgłoś
 • highVoltage
  2013-02-23 13:16
  no nie, Macierewicz beż żadnej nominacji :((((((( wstyd!
  0
  zgłoś
 • kamerdyner
  2013-02-23 12:40
  a u nas Minister Kultury z publicznych pieniędzy wspiera możnych tego świata
  niektóre dotacje na 2013
  TVN SA – Xięgarnia – 240 tys. zł
  Radio PIN SA – pin do książki – 40 tys. zł
  AGORA SA – NAGRODA IM Ryszarda Kapuścińskiego za reportaż literacki – 50 tys. zł
  oczywiście mendia będą się chwalić jaką to działalność na rzecz kultury prowadzą i oczywiście nie dopowiedzą że to za publiczne pieniądze
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama