Żydzi oburzeni po Oscarach: Antysemickie stereotypy dla rozbawienia widowni

| Aktualizacja:

Niewinny żart na gali tegorocznych Oscarów ściągnął lawinę krytyki na prowadzącego imprezę. Seth MacFarlane zażartował, że "Żydzi kontrolują Hollywood". Jak informuje tvn24.pl wywołało to oburzenie organizacji amerykańskich Żydów.

wróć do artykułu
  • ~ala
    (2013-02-26 18:05)
    Prawda w oczy kole!!!
  • ~goj
    (2013-02-26 21:08)
    To nie jest stereotyp.To jest PRAWDA.Zydzi kontroluja Hollywood.
  • ~antysyjonista
    (2013-02-26 17:10)
    żydzi oburzeni, bo ktoś powiedział prawdę...
    widać ta żydowska banda chce zamknąć usta wszystkim , którzy coś mówią na ich temat. zaszczuć i obarczyć winą każdego nieprawomyślnego. plemię żmijowe- jak określił ich Chrystus już dawno się na nich poznał.
  • ~wróżka
    (2013-02-26 17:10)
    jakoś nikt nie potępiał żydów jak Polki- siostry Radwańskie - były przez nich wyzywane katolickie suki.
  • ~ajron1960
    (2013-02-26 16:57)
    Kiedy powiedział prawdę Żydzi oskarżają go o antysemityzm, paranoja.Wystarczy sprawdzić jakie filmy zdobywaja Oskary, spis nazwisk pod produkcjami filmowymi, Twarze aktorów i nazwiska.
  • ~Teresa
    (2013-02-26 16:29)
    Bo to prawda, więc czemu Żydzi się obrażają ?
  • ~Przeciez Zydzi
    (2013-02-26 16:24)
    (ro)zbawiaja ten swiat juz 4000 lat,
  • ~W@eredyk
    (2013-02-26 21:02)
    Polacy nic nie opanowali , tylko budki z piwem .
    I to boooli !
  • ~J-23
    (2013-02-26 21:07)
    Mam gdzies PISiury radwanskie , to chytre baby
    powiedzieli im prawde
  • ~motek
    (2013-02-26 19:01)
    - Powiedzial ze on pier*** takie wakacje
  • ~Kolargol
    (2013-02-26 17:37)
    Albo się obrazili za takie imputowanie, bo kontrolują tylko w 70% .
  • ~oko
    (2013-02-26 21:00)
    wpis 20.53 Ty się nie martw o Kościół Katolicki bo jest on zbudowany na skale i Pan Jezus nie będzie rozwalał tego co sam zbudował. Ale o swój łeb to zadbaj bo się z takim rozumkiem człowieczku męczysz.
  • ~Juliś
    (2013-02-26 21:14)
    re goj
    i co z tego ?
    A dlaczego Bozia nie wybrala Polakow do kontroli ?
  • ~Awatar
    (2013-02-26 21:17)
    Dziwne, że ta chamska liga nie protestuje jak zniesławia się gości w państwie Izrael, tak jak zniesławiono siostry Radwańskie. Tutaj liga przeciwko zniesłaieniu milczy, a z nich nie wolno żartować. Zakompleksieni cwani bracia starsi w wierze.
  • ~W@eredyk
    (2013-02-26 21:21)
    re goj
    Tłumaczę ci jak rolnik kozie na miedzy !
    Bozia tak chciala , nie kapujesz ?
  • ~Słowo Klucz do zagłady Gojów
    (2013-02-26 21:21)
    Antysemityzm , antysemityzm , antysemityzm...
  • ~Ciekawski
    (2013-02-26 21:22)
    Tak z ciekawości, jaka teraz jest definicja antysemityzmu. Jest gdzieś oficjalna regułka? Kto to definijuje? Ostatnio pojęcie "antysemityzm" jest bardzo, bardzo rozmyte i używane jak kto woli, jak akurat pasuje...
  • ~johny
    (2013-02-26 21:22)
    A gdzie tu jest nieprawda i gdzie tu jest antysemityzm.
  • ~DOŚĆ
    (2013-02-26 21:24)
    A CH...Z ICH OBURZENIEM -NIECH ZACHOWUJĄ SIĘ NORMALNIE A W POLSCE NIECH SIE NIE WYPOWIADAJA O POLSCE I POLAKACH
  • ~rolnik
    (2013-02-26 21:33)
    Dlaczego Bozia nie wybrała Polaków ...

    Juliś, bo do władzy ciągnie zawsze takich, którzy do niczego się nie nadają. Stara prawda, stara zasada, że do władzy i kontroli zawsze się kleją nieudacznicy, beztaleńcia i lenie. Gdzie chcesz, możesz to zaobserwować.

    Przykładem nawet małonapięciowy elektryk akumulatorowy Bolek, pieniacz Szechter, bufon niedouczony Urban, itp, itd.

Może zainteresować Cię też: