Żydzi oburzeni po Oscarach: Antysemickie stereotypy dla rozbawienia widowni

| Aktualizacja:

Niewinny żart na gali tegorocznych Oscarów ściągnął lawinę krytyki na prowadzącego imprezę. Seth MacFarlane zażartował, że "Żydzi kontrolują Hollywood". Jak informuje tvn24.pl wywołało to oburzenie organizacji amerykańskich Żydów.

wróć do artykułu
  • ~Przeciez Zydzi
    (2013-02-26 16:24)
    (ro)zbawiaja ten swiat juz 4000 lat,
  • ~Teresa
    (2013-02-26 16:29)
    Bo to prawda, więc czemu Żydzi się obrażają ?
  • ~OMEN
    (2013-02-26 16:32)
    Taa... "Uderz w stół , a nozyce się odedzwą" , " Prawda w oczy kole.'
  • ~magda
    (2013-02-26 16:36)
    Wystarczy przeczytać napisy końcowe pod pierwszym lepszym hollywoodzkim filmem
  • ~wes
    (2013-02-26 16:39)
    ,,,zydy,,,kontroluja caly swiatt,dlatego POwinni byc wytepieni,,,a zwlaszca z polskiego rzadu,,,schechter,,,michnik,,,sybir,,,
  • ~Srul Kinower
    (2013-02-26 16:49)
    Nawet jeśli to prawda, to po co o tym mówić? Po co to podkreślać?
  • ~spoko
    (2013-02-26 16:53)
    A o tym co Wasi kibole krzyczeli na meczu tenisa? to już nic nie macie do powiedzenia?
  • ~JAN
    (2013-02-26 16:55)
    POWIEDZIAŁ PRAWDĘ!
  • ~BATA
    (2013-02-26 16:55)
    PRZ HOLOKADSIEBIORSTWO O NAZWIE holokaust !
  • ~Cezar
    (2013-02-26 16:56)
    powiedział,kontrolują,bardzo niedobrze,gdyby powiedział ,niekontrolują jeszcze gorzej,stare polskie powiedzenie,bardzo mądre, mówi,że czegoś ,tam się nie rusza,bo ...może zacząć przeklinać po rosyjsku,angielsku,hebrajsku,a nawet po polsku.
  • ~ajron1960
    (2013-02-26 16:57)
    Kiedy powiedział prawdę Żydzi oskarżają go o antysemityzm, paranoja.Wystarczy sprawdzić jakie filmy zdobywaja Oskary, spis nazwisk pod produkcjami filmowymi, Twarze aktorów i nazwiska.
  • ~TFU !!!!!
    (2013-02-26 17:02)
    Tak, to jest obraźliwe. Ale okrzyki do sióstr Radwańskich, że są "Katolickimi sukami" to oszczywiście obraźliwe nie jest...
  • ~wróżka
    (2013-02-26 17:10)
    jakoś nikt nie potępiał żydów jak Polki- siostry Radwańskie - były przez nich wyzywane katolickie suki.
  • ~antysyjonista
    (2013-02-26 17:10)
    żydzi oburzeni, bo ktoś powiedział prawdę...
    widać ta żydowska banda chce zamknąć usta wszystkim , którzy coś mówią na ich temat. zaszczuć i obarczyć winą każdego nieprawomyślnego. plemię żmijowe- jak określił ich Chrystus już dawno się na nich poznał.
  • ~rebeca
    (2013-02-26 17:10)
    To jest prawda !!!
  • ~ZAKAPIOR
    (2013-02-26 17:17)
    jak parchy ubliżają polskim sportowcom to jest git
  • ~sliski
    (2013-02-26 17:25)
    Żydowska Liga Przeciwko Zniesławieniu (ADL) stwierdziła, że potępia wyzwiska pod adresem sióstr Radwańkich
    Ale (ADL) oczywiście pożydziła takiego oświadczenia.
  • ~Adler
    (2013-02-26 17:35)
    Ujś, a Icek Metro, Szmul Goldwyn - i Mosiek Mayer, to byli Chińczycy?
    Bo jakoś gdzieś, kiedyś słyszałem - że wszyscy oni byli z naszych sztetłów w Galicji. A tak poza protokółem:
    Młoda Żydówka pyta babci:
    Babciu, a Marks to był Żyd? Żyd.
    A Lenin? Podobno po matce Żyd.
    A Trocki? Też Żyd.
    A Kaganowicz? Żyd.
    To powiedz mi babciu, za co ci goje mają nas kochać?
    Żeby było śmieszniej: dowcip ten opowiedział mi niedawno mój przyjaciel.
    Też Żyd.
  • ~stary nauczyciel
    (2013-02-26 17:35)
    LUDZIE-nie podniecajcie się!należy zrobic zestwienie,jaki procentowy udział np w hollywood mają żydzi,cyganie,niemcy,polacy itd.a u nas w kraju podobnie-jaki jest procentowy udział innych narodowości w meddiach,u celebrytów,w sejmie bankach!to da odpowiedz,jaki jest % na tych najbardziej płatnych posadach żydów,cyganów,niemców,rosjan itd.być może sa tam także polacy?!???
  • ~Paligniot
    (2013-02-26 17:36)
    Żydowska Liga Przeciwko Zniesławieniu powinna ustalić w drodze śledztwa czy rzeczywiście nie jest tak, jak to powszechnie się przyjmuje, że "Żydzi kontrolują Hollywood", ale dodajmy nie tylko. Szanowna Ligo prosimy o dowody, że tak nie jest. Dowody a nie oburzenie!

Może zainteresować Cię też: