Agnieszka Przepiórska w serialu "Pati" wciela się w postać matki głównej bohaterki. To kobieta, która ma problemy alkoholowe i przez to nie potrafi sprostać obowiązkom oraz wychowaniu swoich dzieci.

Reklama

Aktorka w rozmowie z dziennik.pl wyznała, że Ola Adamska, która wciela się w postać Pati i z którą miała przyjemność grać, jest "magnetyczną osobowością".

Z Olą pracowało się wspaniale. Jest otwarta na współpracę, jest miłą osobą, fantastyczną aktorką i magnetyczną osobowością - mówi.

Zdaniem Przepiórskiej serial "Pati" porusza bardzo ważną kwestię uzależnienia. - Nie bez powodu ta akcja dzieje się w małym miasteczku, gdzie trudniej o terapeutę, gdzie trudniej wyjść z problemów alkoholowych, bo nie jest się anonimowym a wszyscy wszystko wiedzą - mówi.

Jej zdaniem temat alkoholizmu zwłaszcza wśród kobiet to temat rzeka. - Ważne, by ludzie nie wstydzili się korzystać z pomocy - uważa.

-Nie byłam w stanie opanować łez- tak o najtrudniejszym momencie podczas realizacji zdjęć do "Pati" mówi Przepiórska. Co sprawiło jej największą trudność? Zobaczcie nasze WIDEO.

W piątek (2 czerwca) w Player.pl udostępniony zostanie ostatni odcinek serialu. Pati traci kontrolę nad autem, dochodzi do wypadku. Pozostawia dziecko pod opieką służb medycznych i policji, zaś sama zbiega z miejsca wypadku. Z pomocą przychodzi jej Krystian. Pościg policyjny jest tuż za nimi. Krystianowi udaje się go opóźnić, Pati dociera na lotnisko…