Zdjęcia do drugiego sezonu serialu "Tulsa King" są obecnie realizowanie w Oklahomie i Atlancie.

Kiedy i gdzie premiera drugiego sezonu serialu "Tulsa King"?

Drugi sezon, analogicznie jak pierwszy, będzie dostępny wyłącznie w SkyShowtime. Premiera nowych odcinków nastąpi 18 września.

Reklama

Co się wydarzy w drugim sezonie serialu "Tulsa King"?

W drugim sezonie Dwight (Sylvester Stallone) i jego ekipa kontynuują budowę i obronę swojego rozrastającego się przestępczego imperium w Tulsie. Kiedy jednak udaje im się osiągnąć cel, zdają sobie sprawę, że nie są jedynymi, którzy chcą przejąć władzę. W obliczu zbliżającego się zagrożenia ze strony mafii z Kansas City i wpływowego lokalnego biznesmena, Dwight stara się zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie i ekipie, dbając jednocześnie o swoje interesy. A do tego wszystkiego, jego sprawy w Nowym Jorku są wciąż pozostają niezałatwione...

"Tulsa King" - nie tylko Sylvester Stallone

Poza Stallone'em w znakomitej obsadzie znaleźli się Martin Starr, Jay Will, Max Casella, Vincent Piazza, Tatiana Zappardino, Annabella Sciorra, Neal McDonough, Frank Grillo, Domenick Lombardozzi, Andrea Savage, Garrett Hedlund i Dana Delany.

Producentem wykonawczym serialu jest Taylor Sheridan, za scenariusz odpowiada Terence Winter, a reżyseruje Craig Zisk.

Reklama

"Tulsa King" jest jednym z wielu seriali autorstwa Taylora Sheridana dostępnych w SkyShowtime. Innymi tytułami, za która odpowiada Sheridan, są "1883", "1923", "Mayor of Kingstown", "Lawmen: Bass Reeves", a także "Landman", który pojawi się w serwisie jeszcze w tym roku, czy właśnie produkowany drugi sezon "Lioness". Plus oczywiście wszystkie pięć sezonów kultowego już "Yellowstone".

Trwa ładowanie wpisu