Zwiastun prezentuje przedsmak wyzwań, którym będą musiały sprostać bohaterki.

"Gang Zielonej Rękawiczki". Co się wydarzy w 2. sezonie?

W nadchodzącym sezonie "Gangu Zielonej Rękawiczki" przeniesiemy się w Bieszczady, do kryjówki niezawodnego trio (Małgorzata Potocka, Magdalena Kuta i Anna Romantowska), które złożyło uroczystą deklarację przejścia na legalną drogę życia. Sielanka nie trwa długo – kiedy syn Zuzy wpada w kłopoty, przyjaciółki muszą wrócić na przestępcze tory.

Reklama

Iskrą, która zapali gang do ponownego działania okaże się nieznoszący sprzeciwu szef lokalnej mafii, Krzysztof Masarz, który potrafi łamać nie tylko serca (Krzysztof Tyniec). Przyjaciółki nie będą działały w próżni – w pościg za nimi ruszą m.in. wierzący w życie pozagrobowe policjant Alfred (Mirosław Zbrojewicz) i przygotowująca się do nowej roli życiowej Gujska (Karolina Rzepa).

Działania gangu nie ujdą również uwadze próbującej zbawić świat seniorce Marii (Mirosława Maludzińska), osadzonej w więzieniu oszustce (Beata Bandurska) i dwóm mężczyznom związanym z Kingą - Igorowi (Andrzej Grabowski) i Henrykowi (Olgierd Łukaszewicz). Do ich gry włączą się również pasjonat muzyki Lucjan (Michał Urbaniak) i nieśmiała malarka (Katarzyna Figura).

Reklama

"Gang Zielonej Rękawiczki". Kto stoi za 2. sezonem?

Reżyserami drugiego sezonu są Bartosz Kruhlik i Antonio Galdamez, natomiast nad scenariuszem pracowali Bartosz Kozera i Hanna Węsierska. Za produkcję ponownie odpowiada Baboo Production.

"Gang Zielonej Rękawiczki". Kiedy premiera 2. sezonu?

Drugi sezon "Gangu Zielonej Rękawiczki" pojawi się na platformie Netflix 17 lipca.

Trwa ładowanie wpisu