Oferta obowiązuje od 30 kwietnia do 29 maja.

Trzy miesiące za darmo

Nowa propozycja Viaplay kierowana jest do miłośników różnorodnej rozrywki – zarówno sportowych emocji na najwyższym poziomie, jak i znakomitych filmów i seriali. Tylko dzięki pakietowi "Viaplay Total" fani sportu w Polsce mogą cieszyć się wszystkimi meczami Premier League, wyścigami Formuły 1 oraz galami KSW na żywo, z polskim komentarzem i bogatą oprawą studyjną. Pakiet "Total" gwarantuje również dostęp do wszystkich pozostałych, atrakcyjnych rozgrywek sportowych z portfolio Viaplay, w tym meczów Bundesligi i NHL, a także zbliżającego się wielkimi krokami Copa América 2024 oraz turnieju Poland Darts Masters.

Reklama

Pakiet "Viaplay Total" nie ogranicza się wyłącznie do rozgrywek sportowych. W bibliotece Viaplay subskrybenci serwisu znajdą również dostęp do seriali kryminalnych z gatunku Nordic Noir (m.in. "Most nad Sundem", ‘Pod osłoną mroku", "Wisting"), popularnych amerykańskich serii ("The Good Doctor", "S.W.A.T.", "N.C.I.S.") czy polskich seriali oryginalnych ("Morderczynie", "Sprawa Iwony Wieczorek", "Materla. Lionheart"). Nie brakuje również interesujących dokumentów sportowych ("Max Verstappen. Anatomia Mistrza", "Haaland. Przełomowy sezon", "1992: Wielka Gra") czy animacji dla dzieci.

Jak otrzymać dostęp?

Reklama

Co należy zrobić, aby otrzymać dostęp do najnowszej oferty Viaplay? Wystarczy przejść na stronę internetową Viaplay, a następnie utworzyć konto na platformie oraz uzupełnić dane umożliwiające płatność.

Przez pierwsze 3 miesiące od momentu rejestracji w serwisie Viaplay nie jest pobierana żadna opłata, a przez okres kolejnych 9 miesięcy wyniesie ona 44 PLN / miesiąc. Obecni klienci Viaplay, którzy aktualnie nie są związani umową na 12 miesięcy, również mogą wykupić dostęp do oferty.

Sportowe emocje w Viaplay

Już 11 maja tylko w Viaplay gala KSW 94, na której zmierzą się najbardziej znane nazwiska polskiego MMA, m.in. Artur Szpilka i Arkadiusz Wrzosek. Ponadto w maju fani sportu znajdą w Viaplay wyścigi F1 o Grand Prix Miami, Emilii-Romanii i Monako, a także decydujące mecze w rozgrywkach Premier League, Bundesligi oraz półfinały i finały Ligi Europy UEFA i Ligi Konferencji Europy UEFA.

Z kolei w czerwcu Viaplay zaprasza na mecze Copa América 2024, gdzie nie zabraknie pojedynków rozgrywanych przez reprezentacje m.in. Argentyny i Brazylii, oraz na transmisje z największego i najbardziej prestiżowego polskiego turnieju darta – Poland Darts Masters.