Australijski serial animowany to prawdziwy fenomen. Przygodami rodziny psów zachwycają się rodziny bez względu na szerokość geograficzną.

Odcinek specjalny "Bluey"

Chodzi o odcinek "Tablica" - najdłuższy z dotychczasowych. Z domem Łączków wystawionym na sprzedaż - i ślubem na horyzoncie - 28-minutowy odcinek specjalny "Bluey" pokaże, jak rodzina wspólnie radzi sobie z nowymi wzlotami i upadkami.

Fenomen serialu "Bluey"

Reklama

Stworzony i napisany przez Joe Brumma serial opowiada o losach Blue, uroczej i pełnej zapału suczki rasy Blue Heeler, która mieszka z mamą, tatą i młodszą siostrą Bingo. Blue wykorzystuje swoją nieograniczoną wyobraźnię i energię do zabaw, które rozwijają się w nieprzewidywalny i zabawny sposób, wciągając swoją rodzinę i całą okolicę do magicznego świata przygód.

Reklama

Serial pozornie sprawiający wrażenie, że jest produkcją wyłącznie dla najmłodszych, ze swoimi przekazami trafia również do dorosłych.

"Bluey" porusza w swoich odcinkach różnorodne tematy i pokazuje wyzwania, z jakimi mierzą się wszyscy - zarówno dzieci, jak i rodzice, niezależnie od zakątka świata, w którym żyją. Dodatkowo, zabawy rodziny Łączków to także świetne gotowe pomysły na kreatywnie spędzony czas razem.