"Grzechy sąsiadów". O czym jest serial?

Młode małżeństwo, Ewa i Piotr (Marianna Zydek, Michał Żurawski), próbuje poradzić sobie z tragedią, znajdując wsparcie w nowych sąsiadach - Judycie i Szczepanie (Marta Żmuda Trzebiatowska, Sebastian Fabijański). Choć sąsiedzi pochodzą z zupełnie innych światów, ich więzi zacieśniają się, a znajomość zaczyna zmierzać w niebezpiecznym kierunku.

"Grzechy sąsiadów" jest przedstawiany w informacji prasowej jako "wybuchowa mieszanka gatunkowa – oprócz głównych wątków kryminalnych i intrygi są tu elementy obyczajowe i romansu. Historia o wierności, pożądaniu, namiętności i szukaniu siebie – w parze i poza nią". Serial ma też poruszać kontrowersyjne tematy dotyczące stylu życia, wartości i relacji.

Reklama

Oprócz motywów sąsiedztwa i rozwijającej się więzi Judyty, Szczepana, Ewy i Piotra, ważną rolę odegra też trzecie, z pozoru zgodne małżeństwo - Liliana i Kacper (Jowita Budnik, Mirosław Baka). Mur i niechęć, jakie pojawiły się między tymi małżonkami, nieodwracalnie wpłyną na los innych mieszkańców osiedla. W "Grzechach sąsiadów" tabu i granice są przekraczane, co nie może pozostać bez konsekwencji - zapowiada Polsat.

"Grzechy sąsiadów". Kto stoi za serialem?

Reklama

Reżyserem serialu jest Borys Lankosz ("Rewers", "Ziarno prawdy", "Ciemno, prawie noc"). W obsadzie znani i utalentowani polscy aktorzy, m.in. Marianna Zydek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Jowita Budnik, Dorota Segda, Sebastian Fabijański, Michał Żurawski, Mirosław Baka, Adam Ferency, Paweł Małaszyński.

Serial jest adaptacją bestsellerowej powieści holenderskiej autorki kryminałów Saskii Noort "Nieuwe Buren".

"Grzechy sąsiadów". Kiedy premiera?

"Grzechy sąsiadów" będzie można oglądać wyłącznie w pakiecie Polsat Box Go Premium w serwisie Polsat Box Go od 15 grudnia 2023 roku.

Trwa ładowanie wpisu