17. edycja Festiwalu Filmowego Pięciu Smaków to 38 filmów w kinach Muranów i Kinoteka oraz 28 filmów online, dostępnych w całej Polsce. Ten zestaw to spektrum gatunków i emocji. Od największego przeboju azjatyckich kin roku 2023 po skromne, ale mocne opowieści z indyjskiej prowincji; od śmiechu, przez wzruszenie i łzy, aż po przerażenie – tu każdy znajdzie coś dla siebie.

Reklama

W tym roku, oprócz stałych punktów festiwalu, czyli konkursowej sekcji Nowe Kino Azji oraz Asian Cineramy, pełnej przebojów i odkryć tego sezonu, publiczność będzie miała okazję poznać, dotychczas mało eksplorowaną, różnorodność kinematografii indyjskiej. 17. Pięć Smaków to także portrety fascynujących bohaterek hongkońskiego kina oraz niepowtarzalna okazja, aby zanurzyć się w świecie odrestaurowanych arcydzieł Kinga Hu – mistrza kina wuxia.

17. edycja festiwalu odbędzie się w formule hybrydowej:

  • online, w całej Polsce: 15 listopada – 3 grudnia 2023, online
  • w kinach: 15 - 21 listopada 2023, Warszawa, Kino Muranów, Kinoteka


Karnety online można zakupić do ostatniego dnia festiwalu:

Reklama
  • Karnet Pięć Smaków Online, w cenie 190 zł – umożliwia dostęp do wszystkich filmów na festiwalowej platformie wideo. Online dostępnych będzie 28 filmów z programu festiwalu. Liczba karnetów online jest nielimitowana i będą dostępne w sprzedaży także w trakcie trwania festiwalu.