"Pełnoseksualni" - o czym jest serial?

Bohaterowie serii - Wojtek i Agata Sawiccy, Kasia Wasiak, Iwona Nizio i Mateusz Kabat - filmowani byli przez sześć miesięcy, podczas których przeżywali wzloty i upadki, podejmowali ważne decyzje, realizowali plany i marzenia. Serial ten nie skupia się jednak na ukazywaniu trudów życia osób z niepełnosprawnością, lecz ukazuje ich zapał, marzenia i możliwości. Ich pragnienie życia na pełnych obrotach i korzystania z uroków świata, które jest wręcz zaraźliwe.

Reklama

Nasze życie nie opiera się tylko na myśleniu o zdrowiu. Zasługujemy na życie takie, jak mają inne osoby. Nasza niepełnosprawność nas nie ogranicza - mówi Wojtek Sawicki, jeden z bohaterów serialu, influencer znany jako "Life On Wheelz", który porusza w sieci temat wykluczenia seksualnego osób z niepełnosprawnościami.

"Kasia chciałaby pracować w mediach i znaleźć kogoś bliskiego. Wojtek i Agata mimo sceptycyzmu wielu osób podjęli decyzję o ślubie i staraniach o powiększenie rodziny. Mateusz, choć bardzo przeżył rozstanie, nie zamknął się na miłość i z sukcesem korzysta z aplikacji randkowych. Największym marzeniem Iwony jest ​macierzyństwo, dlatego ​walczy ze swoimi kompleksami, które stanowią dla niej ​ogromną blokadę w ​intymnych relacjach" - czytamy w opisie serialu.

"Pełnoseksualni" - kto stoi za serialem?

Trwa ładowanie wpisu