Już 13 marca ostatni odcinek pierwszego sezonu "The Last of Us", natomiast 27 marca wyczekiwana premiera czwartego sezonu "Sukcesji". Walka o władzę w Waystar Royco trwa. Jak potoczą się losy rodziny Royów w finałowych odcinkach?

Programy i seriale

Batman: Serial animowany II (Batman: The Animated Series) - Bruce Wayne przysięga pomścić bezsensowną śmierć swoich bogatych rodziców i poświęca swoje życie, by walczyć z bezprawiem w Gotham City.

Reklama

Kulinarne wędrówki Gordona i przyjaciół III (Gordon, Gino and Fred's Road Trip) - Trzy wielkie ego i jedna mała furgonetka. Gordon, Gino i Fred ponownie pakują swojego kampera i wyruszają na europejską przygodę.

Rycerze Gotham (Gotham Knights) - Drużyna wyrzutków odkrywa, że w Gotham City zaczyna dominować coraz bardziej złowroga siła. Muszą połączyć siły, aby stać się nową generacją wybawców miasta, zwanych Rycerzami Gotham.

Sukcesja IV (Succession) - W składającym się z dziesięciu odcinków czwartym sezonie sprzedaż konglomeratu medialnego Waystar Royco wizjonerowi technologii, Lukasowi Matssonowi, zbliża się wielkimi krokami. Perspektywa transakcji wywołuje niepokój i podziały w rodzinie Royów. Bohaterowie zastanawiają się, jak będzie wyglądać ich życie po sfinalizowaniu umowy. Wywiązuje się walka o władzę, kiedy poszczególni członkowie rodziny zaczynają zastanawiać się, jak będzie wyglądać przyszłość, w której ich pozycja zostanie poważnie ograniczona.

Wybrane filmy

My, żywe istoty (We are Living Things) - Dwoje nielegalnych emigrantów – Meksykanin Solomon i Chinka Chuyao – żyje na marginesie amerykańskiego społeczeństwa. Pewnego dnia para wyrusza razem w podróż w poszukiwaniu prawdy o UFO.

Przepis na morderstwo. Zabójcza czekolada (Curious Caterer: Dying For Chocolate) - Właścicielka firmy cateringowej z Kolorado podejmuje współpracę z policjantem, aby zidentyfikować składniki, które doprowadziły do tajemniczej śmierci jej przyjaciółki.

Reklama

Infinite Storm - Alpinistka zostaje złapana w zamieć śnieżną. Po drodze na dół kobieta spotyka nieznajomego, z którym musi zejść z góry przed zmrokiem.

Harka - Ali jest młodym Tunezyjczykiem, który marzy o lepszym losie, sprzedając kontrabandę na czarnym rynku. Kiedy nagle umiera jego ojciec, chłopak zmuszony jest zająć się swoimi dwiema młodszymi siostrami, którym grozi eksmisja.

Katedra (The Cathedral) - Niekonwencjonalna autobiografia przedstawia złożone relacje rodzinne, które kształtują życie i przyszłą karierę filmową Jesse’ego, dzieciaka dorastającego w Nowym Jorku od lat 80. do połowy lat dwutysięcznych.

The Raid 2: Inflitracja (The Raid 2) - Znany z pierwszej części Rama otrzymuje nowe zadanie. Działając pod przykrywką, ma zdemaskować potężnego gangstera i wykryć korupcję w policji.

Błogosławieni (Blessed Boys) - Mario i Lino są nierozłącznymi przyjaciółmi, którzy prowadzą monotonne życie w słonecznym Neapolu. Pewnego dnia jednak ich przyjaźń nie zostaje wystawiona na próbę.

Na jej miejscu (Secret Name) - Nélie uniknęła nędznej egzystencji, zostając pielęgniarką na pierwszej linii w 1914 roku. Pewnego dnia dziewczyna decyduje się przejąć tożsamość Rose, młodej kobiety z dobrej rodziny, która umiera na jej oczach.

Policja zastępcza (The Other Guys) - Błyskotliwa parodia policyjnych komedii. Will Ferrell i Mark Wahlberg jako niedobrana para gliniarzy, którzy stają przed szansą rozwiązania sprawy największej zbrodni ostatnich lat.

Pod figowcami (Under the Fig Trees) - W Tunezji młode kobiety pracują przy letnich zbiorach. Pod okiem starszych pracowników i mężczyzn, flirtują, dokuczają sobie nawzajem i kłócą się. W ciągu dnia sad figowy staje się teatrem emocji, w którym obnażone zostają marzenia i nadzieje.

Wielkie żarcie (The Big Feast) - Czterech bogatych przyjaciół jedzie do wiejskiej rezydencji, gdzie postanawia zajeść się na śmierć, uprawiając seks z trzema eleganckimi prostytutkami i miejscową nauczycielką.

Brygada (The Kitchen Brigade) - 40-letnia Cathy jest nieugiętą zastępczynią szefa kuchni. Kobieta ma w końcu spełnić swoje życiowe marzenie i otworzyć własną restaurację. Jednak w obliczu poważnych trudności finansowych, przyjmuje pracę w stołówce w schronisku.

Nowości dzień po dniu (12-31 marca)

13 marca

The Last of Us, odc. 9

Przegląd tygodnia: wieczór z Johnem Oliverem X, odc. 4

My, żywe istoty

14 marca

Batman: serial animowany II, odc. 1-20

Młody Sheldon VI, odc. 15

Winchesterowie, odc. 13

Perry Mason II, odc. 2

Rain Dogs, odc. 2

Kung Fu III, odc. 13

15 marca

Kulinarne wędrówki Gordona i przyjaciół III, odc. 1-3

All American V, odc. 13

All American: Nowe początki II, odc. 13

16 marca

Snowfall VI, odc. 4

Przepis na morderstwo. Zabójcza czekolada

17 marca

Na planie XX, odc. 11

Infinite Storm

Harka

Katedra

The Raid 2: Inflitracja

18 marca

Meet the Bawheels, odc. 1-6, 8

Batwheels, odc. 4-18

Teoria gry z Bomanim Jonesem II, odc. 8

20 marca

Przegląd tygodnia: wieczór z Johnem Oliverem X, odc. 5

21 marca

Perry Mason II, odc. 3

Rain Dogs, odc. 3

22 marca

All American V, odc. 14

All American: Nowe początki II, odc. 14

23 marca

Snowfall VI, odc. 5

Rycerze Gotham, odc. 1

Test

24 marca

Na planie XX, odc. 12

Błogosławieni

Na jej miejscu

Policja zastępcza

25 marca

Teoria gry z Bomanim Jonesem II, odc. 9

27 marca

Sukcesja IV, odc. 1

Wielkie żarcie

28 marca

Perry Mason II, odc. 4

Rain Dogs, odc. 4

29 marca

All American V, odc. 15

All American: Nowe początki II, odc. 15

30 marca

Snowfall VI, odc. VI

Rycerze Gotham, odc. 2

Brygada

31 marca

Na planie XX, odc. 13