• ~Fanka
    (2019-04-12 14:06)
    Bez Karolaka to nie film!
  • ~Derwisz
    (2019-04-12 17:01)
    Ktoś na to pójdzie do kina ? Może prezes. Po wyborach będzie miał więcej czasu.
  • ~Fart
    (2019-04-12 17:15)
    Bedzie KASZANA
  • ~krytyk
    (2019-04-12 18:39)
    Kino moralnego przedpokoju czy socjistyczny produkcyjniak?
  • ~janusz polak
    (2019-04-12 18:37)
    Szykuje się kolejny gniot nie do obejrzenia jak bitwa warszawska czy bitwa pod wiedniem. gwarancją jest główna rola Szyca, prawie wszystkie filmy w których grał to fatalne wtopy.
  • ~Kinoman
    (2019-04-12 19:07)
    Następny gniot
  • ~ulisse
    (2019-04-12 18:08)
    następni k. niezłomni, czy będzie o plądrowaniu katedry św. Marka w Wenecji? albo o tłumieniu buntów włoskich mieszczan przeciwko napoleońskiej okupacji? Czy Polak musi koniecznie wybrać sobie za hymn spiewkę naiwnych nieudacznych siepaczy-najemników na służbie jednego z największych rzeżników w historii Europy?
  • ~head
    (2019-04-12 21:19)
    Kolejny gniot który przyniesie same straty.
  • ~Zepp
    (2019-04-12 14:17)
    Janek, wiesz jak było! Była wojna! Pięć lat wojny, pięć lat okupacji, wiesz...
  • ~Taka uwaga..
    (2019-04-12 20:32)
    Jak tam jest Szyc to ja NIE chce tego ogladac , Muniek tez lubi obracac sie wsrod celebrytow I promowac KoDziarzy.. Ale... Legionami zawsze mozna tez sie komus przypodobac I zrobic na tym kase..
  • ~ech, wy...
    (2019-04-15 15:36)
    Szyc- NAPRAWDĘ musiałeś? Frycz - naprawdę MUSIAŁEŚ? Wybitni aktorzy nie powinni WSZYSTKIEGO robić dla kasy. WŁASNIE ONI NIE POWINNI.
  • ~viona
    (2019-04-13 12:01)
    Żygać się chce tą pseudopatriotyczną grafomianią.
  • ~ulisses
    (2019-04-15 18:13)
    Wciskanie ludziom pseudohistorycznego kiczu zamiast prawdziwej kultury. Wciskanie pseudohistorii (bez KORu i Lecha Wałęsy) i pseudoreform . Panuje podły kult wszelakich "swojaków", mącenie w głowach maluczkim i robienie z ludzkiej tragedii paliwa politycznego / podczas kiedy największym problemem Polski jest systematycznie pogarszajacy sie poziom edukacji, ekonomia oparta o użebrane pieniądze z EU, sponsorowanie patologii społecznych i niewolniczy wyzysk młodych i ambitnych

Może zainteresować Cię też: