Dziennik Gazeta Prawana logo

Najprzystojniejsi aktorzy z dawnych lat. Pamiętasz ich? QUIZ wspomnieniowy

2 października 2023, 14:16
Clark Gable, Lana Turner
Honky Tonk western, USA 1941, reż. Jack Conway scena z: Clark Gable, Lana Turner fot. AKPA/AKPA
Ikony Hollywood, symbole męskości, najprzystojniejsi mężczyźni świata. Tak określani są do dziś. W latach 40., 50. i 60. kobiety za nimi szalały, a mężczyźni chcieli być tacy jak oni. Zagrali w najsłynniejszych filmach wszech czasów. Czy znacie najbardziej podziwianych amantów kina z dawnych lat? W tym quizie przypomnicie sobie ich największe role i być może zechcecie znów zobaczyć ich na ekranie.
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj