Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Tak płacze George Clooney [ZDJĘCIA]

14 września 2015, 11:00
Zapłakany Clooney promował na Toronto Film Festival obraz "Our Brand Is Crisis". Nie zagrał w nim jednak, a tylko wystąpił w roli producenta, oddając pola Sandrze Bullock i Billy'emu Bobowi Thorntonowi. Choć określenie "nie zagrał" nie jest w tym przypadku odpowiednie. Podczas konferencji prasowej na słynnym festiwalu Sandra Bullock zdradziła bowiem, że Clooney był jej dublerem w scenie "wypięcia pupy" i to jego cztery litery można zobaczyć na ekranie.
Zapłakany Clooney promował na Toronto Film Festival obraz "Our Brand Is Crisis". Nie zagrał w nim jednak, a tylko wystąpił w roli producenta, oddając pola Sandrze Bullock i Billy'emu Bobowi Thorntonowi. Choć określenie "nie zagrał" nie jest w tym przypadku odpowiednie. Podczas konferencji prasowej na słynnym festiwalu Sandra Bullock zdradziła bowiem, że Clooney był jej dublerem w scenie "wypięcia pupy" i to jego cztery litery można zobaczyć na ekranie. / PAP/EPA / WARREN TODA
Chłopaki nie płaczą? George Clooney, owszem tak i to na zawołanie… W końcu jest świetnym aktorem z Oscarem na koncie, a wkrótce odbierze kolejną ważną nagrodę.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Honorowy Złoty Glob 2015 Our Brand is Crisis George Clooney Toronto Film Festival Sandra Bullock

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • artur kisel
    2018-01-13 21:12:54
    jak co kocham chopak 17
    0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama