Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Od nagich piersi do gwiazdy kina? Kariera Emily Ratajkowski [ZDJĘCIA]

30 sierpnia 2015, 09:10
Pulsujące imprezową energią i klubowym beatem "We Are Your Friends" to opowieść 23-letnim DJ-u (Zac Efron), który trafia pod skrzydła starego wyjadacza w branży muzycznej (Wes Bentley), ale traci głowę dla jego dziewczyny Sophie (Emily Ratajkowski). – Wydaje mi się, że Cole zakochuje się w niej dlatego, że widzi w niej z jednej strony bratnią duszę, a z drugiej zauważa wewnętrzną siłę, której czasami mu brakuje – mówi o bohaterce granej przez Emily Ratajkowski jej kolega z planu Zac Efron. Razem stworzyli najgorętszy ekranowy duet tych wakacji.
Pulsujące imprezową energią i klubowym beatem "We Are Your Friends" to opowieść 23-letnim DJ-u (Zac Efron), który trafia pod skrzydła starego wyjadacza w branży muzycznej (Wes Bentley), ale traci głowę dla jego dziewczyny Sophie (Emily Ratajkowski). – Wydaje mi się, że Cole zakochuje się w niej dlatego, że widzi w niej z jednej strony bratnią duszę, a z drugiej zauważa wewnętrzną siłę, której czasami mu brakuje – mówi o bohaterce granej przez Emily Ratajkowski jej kolega z planu Zac Efron. Razem stworzyli najgorętszy ekranowy duet tych wakacji. / Facebook
Emily Ratajkowski mogła na zawsze pozostać półnagą dziewczyną z teledysku Robina Thicke'a. Nic jednak z tego, bowiem piękna modelka postanowiła dobrze wykorzystać swoje pięć minut i przejść do świata filmu. A karierę zaczyna od roli u boku Zaca Efrona w "We Are Your Friends".

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
We Are Your Friends Max Joseph Zaginiona dziewczyna ekipa Blurred Lines Zac Efron Entourage Emily Ratajkowski

Powiązane

Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama