Dziennik Gazeta Prawana logo

Jane Fonda kolejny raz walczy z ciężką chorobą

3 września 2022, 09:59
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Jane Fonda
<p>Jane Fonda</p>/Shutterstock
Amerykańska aktorka Jane Fonda poinformowała we wpisie na Instagramie, że zmaga się z nowotworem. "To uleczalny rak, wychodzi z niego obronną ręką 80 procent ludzi" - napisała. 

 - wyznała Jane Fonda na swoim Instagramie.

Chłoniak nieziarniczy, to rodzaj nowotworu układu chłonnego, który wywodzi z limfocytów, czyli krwinek białych, które biorą udział w odpowiedzi obronnej naszego organizmu, chroniąc go m.in.przed infekcjami.

84-letnia aktorka, przechodzi chemioterapię.napisała

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj