Od poniedziałku do czwartku Kino Pod Baranami zaprasza do uczestnictwa w pokazach filmowych przebojów ostatniej edycji Festiwalu Nowe Horyzonty.

Reklama

W programie są cztery europejskie produkcje, które cieszyły się szczególną popularnością wśród widzów wirtualnej odsłony festiwalu: „Metamorfoza ptakówCatariny Vasconcelos, „SłudzyIvana Ostrochovskyego, „Proste rzeczy Grzegorza Zaricznego, „Niepamięć Christosa Nikou.

To idealna okazja, by przypomnieć sobie, na czym polega magia kina i zobaczyć starannie wyselekcjonowane tytuły, które cieszyły się szczególną popularnością wśród widzów wirtualnej odsłony Nowych Horyzontów” – czytamy w opisie wydarzenia.

Pokazy odbywają się z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa. W salach kinowych dostępnych jest 50 proc. miejsc, a podczas pobytu w kinie należy zasłaniać usta i nos, zachowywać dystans. Na terenie kina rozmieszczone są punkty do dezynfekcji rąk i obowiązuje zakaz spożywania pokarmów i napojów.

20. edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty miała formę online i odbyła się w listopadzie 2020 r. Najbliższa, 21. edycja, zaplanowana w terminie od 22 lipca do 1 sierpnia 2021 r. we Wrocławiu, ma mieć tradycyjny charakter.