Doda wraz z mężem Emilem Stępniem pracuje nad filmem "Dziewczyny z Dubaju". Obraz reżyseruje Maria Sadowska, a scenariusz powstał na podstawie książki Piotra Krysiaka

Reklama

W obsadzie filmu zobaczymy m.in.: Jana Englerta, Katarzynę Figurę, Beatę Ścibak-Englert, Paulinę Gałązkę, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk.

Pod koniec czerwca do obsady filmu "Dziewczyny z Dubaju" dołączył włoski aktor i model Giulio Berruti. A w połowie lipca na planie pojawili się kolejni zagraniczni artyści, m.in: Andrea Preti oraz Luca Molinari.

Wszelkie podobieństwo do prawdziwych postaci i zdarzeń w produkcji Doroty Rabczewskiej-Stępień i Emila Stępnia nie jest przypadkowe. Twórcom zależy, by jak najwierniej oddać realia tzw. "afery dubajskiej", w którą – obok polskich celebrytek i modelek, zamieszani byli również gangsterzy powiązani z wyższymi sferami krajów Bliskiego Wschodu.

Teraz Doda na Instagramie zaprezentowała kadry z damską obsadą filmu. Jak podkreśliła, na specjalne życzenie "męskiej części fanów filmu".

"Dziewczyny z Dubaju" rozgrzeją do czerwoności polskie kina już 22 stycznia 2021 roku.