Historia św. Faustyny Kowalskiej hitem w amerykańskich kinach. Film bije rekordy popularności. Jak to się stało?

| Aktualizacja:

W poniedziałek 28 października film "Miłość i Miłosierdzie" wszedł na ekrany niemal ośmiuset kin w Stanach Zjednoczonych. Frekwencja na pokazach specjalnych była na tyle duża, że obraz Michała Kondrata trafił na drugie miejsce box office. Lepszy tego dnia był tylko "Joker".

wróć do artykułu
  • ~Jadwiga L.
    (2019-10-31 16:14)
    Łaska Boża sprawi, że wszyscy dowiedzą się o Jego Miłosierdziu - to pragnienie człowieka i jedyny powód zainteresowania filmem "Miłość i Miłosierdzie".
  • ~Jupiter
    (2019-10-31 10:18)
    Bardzo dobrze, że tak się dzieje.
  • ~Elka z wesela
    (2019-10-31 14:19)
    Gratulacje. Miło że to polski obraz o miłości a nie o nienawiści .
  • ~Ozz
    (2019-10-31 13:10)
    Dobro ciagle walczy,
  • ~W meryt
    (2019-10-31 13:46)
    Cieszmy się z sukcesu bez względu na to czy to w poniedziałek czy nie. Kościół i wiara tylko wzbogaca - z pominięciem wypaczeń które są wszędzie.
  • ~Starsza pani
    (2019-10-31 17:08)
    To ta co niby miala wizje? Ja tez mislam kolezanke w liceum , ona tez miala wizje, ona widziala, czego my nie widzielismy. Z tymi wizjami u niej bylo coraz gorzej, potem wyladowala w szpitalu dla psychicznie chorych, stwierdzono u niej s c h izo f r e nie. To bylo w latach 70 tych No , coz , teraz w Polsce moze by ja znowu uznano za swieta, a nie chora, rozancowi by ja pewnie czcili.
  • ~mkk
    (2019-10-31 11:19)
    Michał Kondrat oszalał? Jednorazową kampanię jednodniową (w dodatku w poniedziałek - dzień szewców .... ) stawia za wzór!!! "Polak potrafi"!!?? Albo M. Kondrat nic nie rozumie z rynku kinowego i rankingu box-office, albo udaje prostaczka, albo rzeczywiście oszalał....
  • ~Lus
    (2019-11-01 13:27)
    BRAWO BRAWO BRAWO TO JEST PROMOCJA POLSKI BRAWO
  • ~Pottt
    (2019-11-01 04:49)
    A co ona takiego dobrego zrobila dla ludzkosci, ze zostala swieta?
  • ~Ilu z tych widzow czytalo Biblie ?
    (2019-10-31 10:40)
    Kto ta kobiete wyswiecal na swieta ?.Biblia mowi o jednym posredniku pomiedzy nami ludzmi zyjacymi, a Bogiem.Tym jedynym jest ,prosze zainteresowanych ,o przeczytanie fragmentu Pierwszego listu do Tymoteusza rozdzial 2 wiersz 5 - 6.Pierwszy list do Koryntian rozdzial 4 wiersz 5.
  • ~chichot
    (2019-11-02 17:24)
    a to nie Cielecka zagrała Faustynę ?
  • ~Opamietajcie sie - tylko P.J.Chrystus
    (2019-11-01 10:50)
    Kto naprawde zna zyciorys tej kobiety ?.Co dzialo sie za murami klasztoru ?.Na forum zawsze kiedy ktos cytuje teksty biblijne zaprzeczajace dogmatom,doktrynom i okultyzmowi Kk,jest negowany.Prosze udowodnic w takim razie wasze racje,skoro tego nie macie,to jestecie klamcami.Ojcem klamstwa jest szatan,on zna Pisma i wszystko robi aby wam ich nie mozna bylo przekazac,nie za pieniadze ale zadarmo.Jedyna prawda jest Biblia,posrednikiem pomiedzy nami ludzmi zywymi, a Bogiem Ojcem jest Pan Jezus Chrystus,innej drogi nie ma.Koniec filmu !