"Polityka" Patryka Vegi z niemal milionem widzów. Reżyser triumfalnie wyśmiewa "wykupionych hejterów"

| Aktualizacja:

W swoim stylu Patryk Vega oznajmił światu informację o frekwencji w kinach na swym ostatnim filmie.

wróć do artykułu
  • ~partia pi§$ dzieli
    (2019-09-09 18:30)
    ot boli sfandule nieudacznika i spiocha ze nie moze nic z tym zrobic - nawet jego pacholek i parobek niejaki zbysi0 mniej niz zer0 nie moze nalsac piSS siepaczy
  • ~MA
    (2019-09-09 18:34)
    Ludzie idą na film bo był dobrze rozreklamowany i temat jest na czasie, co nie zmienia faktu, że film jest po prostu słaby.
  • ~Gdańsk zawsze polski
    (2019-09-09 18:47)
    Śmieszny ten Patryk Vega. Czym gust jego wielbicieli różni się od disco polo?
  • ~McMahon
    (2019-09-09 18:50)
    Ten film jest po prostu wielkim gniotem, szkoda czasu.
  • ~WR
    (2019-09-09 19:16)
    taniec Chabiora i Królikowskiego - bezcenny
  • ~.kogut
    (2019-09-09 19:22)
    Lipa....to tyle..
  • ~Penelopa
    (2019-09-09 19:44)
    Wiadomo że polaczki ( nie Polacy) będą walić na ten chłam drzwiami i oknami.
  • ~PO-KO do de
    (2019-09-09 19:55)
    Całe POmatolswo i lewactwo do kin!
  • ~krystek
    (2019-09-09 19:59)
    prosze nie osmieszjcie sie naten film poszla opozycja ze swojamadrosciai teraz beda ataki na rzad ludzie inteligentni takich badziew nie ogladaja bo wlasne zdanie maja i nikt im nie musi narzucac jak ma pracowadz rzad i co dobrego zrobil dla obywatela i kraju a moze on tak by zrobil film o ukladach poi innych jak okradali zwyklego czlowieka ktory pracowal ciezko a oni zyli jaklordowie i wnosie mieli a dzis w laski przychodza ale pychy nieopuscili boszukaja naiwnych
  • ~J.K
    (2019-09-09 20:06)
    oglądałem i szkoda czasu i pieniędzy na ten chłam
  • ~jakie polaczki
    (2019-09-09 20:12)
    to elity z pod znaku PO ,KOD,Tefałszen idą na ten film.Pamiętam , jak byli zachwyceni "Pożarem w burdelu" w Tefałszenie. Mega -badziewiem tak jak ten produkt Vegi
  • ~Rodzime
    (2019-09-09 20:41)
    pis-lam-skie plujki w natarciu - widać prawda boli dewelopera.
  • ~Jarek210
    (2019-09-09 20:52)
    Zgadzam się to słaby film moi znajomi stwierdzili to samo 8 osób w niedziele bylismy po zapowiedziach spodziewałem się dobrej zabawy a tu klops Ucho Prezesa 10 razy lepsze
  • ~atomowy krasnal
    (2019-09-09 20:57)
    Taki z tego "Vegi" filmowiec, jak z Dody piosenkarka. Jedno ich łączy i o dziwo stanowi niezłą trampolinę do kariery: chwytliwe pseudo: on coś jakby Vincent Vega z Pulp Fiction a ona siódme popłuczyny od Lady Gaga. A lemingi jak sępy, polezą na wszystko, co pachnie kaczym truchłem, ich to po prostu podnieca.
  • ~miś
    (2019-09-09 21:05)
    Ilu było na dziele: "Smoleńsk"? Tak z ciekawości pytom. Acha, a gdzie jest Święty Wrak?
  • ~robas
    (2019-09-09 21:11)
    Z ciekawości poszedłem i obejrzałem to dzieło. Moja recenzja brzmi następująco.Film zrealizowany przez letko cofniętego , dla takich samych.
  • ~Andy
    (2019-09-09 21:33)
    Reżyser chyba wyśmiewa tych co zakupili bilety i poszli na ten żałosny film. Pierwszy raz w życiu w połowie filmu wyszłam z kina.. nie dałam rady. :(
  • ~Wiola
    (2019-09-09 21:43)
    Poprzednie filmy Vegi nawet mi podeszly, ale ten... Dno totalne. Zawiodlam sie sromotnie. Az mnie dziwi nad czym on az tak dlugo pracowal skoro w zasadzie teksty i zachowania sami bohaterowie dostarczali co bylo wszech obecne w roznych serwisach informacyjnych i mediach plotkarskich? Zenada. Spodziewalam sie jakiwjs mega petardy a tu zonk. Slabe. Nie polecam. Dostaje torsji na te wszystkie frakcje z pis na czele i dlatego spodziewalam sie czegos ekstra. Vega slabo, na sile wystekany film. Aby cos puscic. Przykre.
  • ~Roman111
    (2019-09-09 21:52)
    Jestem wielkim fanem filmów Vegi. Niestety "Polityka" nie bedzie miała miejsca na półce z kolekcją filmów - a szkoda.
  • ~AntyBolek
    (2019-09-09 21:56)
    Panie Vega A ilu z tych 1mln widzów ocenia Pana "dzieło" pozytywnie?

Może zainteresować Cię też: