"Polityka" Patryka Vegi z niemal milionem widzów. Reżyser triumfalnie wyśmiewa "wykupionych hejterów"

| Aktualizacja:

W swoim stylu Patryk Vega oznajmił światu informację o frekwencji w kinach na swym ostatnim filmie.

wróć do artykułu
  • ~Lidka
    (2019-09-13 21:35)
    nie podobał mi się mega głupi kabaret
  • ~Kara
    (2019-09-12 13:24)
    Polaków-prymitywów jest wiele, komunizm i tzw. złota wolnośc ,,Róbta co chceta" zrobiła swoje.
  • ~zeet
    (2019-09-10 21:53)
    Ci co mieli iść na film już poszli. Więcej nie będzie tłumów. Ci co poszli mieli iść choćby dla zasady. Bez względu na to co by to nie było (jaki kicz by nie był) to i tak by poszli bo pójście było manifestacją poparcia dla jednych i wyrazem krytyki dla drugich. Film beznadziejny. Trudno mówić o sztuce w tym wypadku. Byle jak zmontowany. Jakieś luźne wątki. Chętnie spotkam się z Vegą na jakimś forum za tydzień i zobaczymy jakim wynikiem się wtedy pochwali. I co wtedy powie o frekwencji i płatnych hejterach.
  • ~DC
    (2019-09-10 20:51)
    . Polityczna mafia film ladniu pokazuje choć w części jak nieoficjalnie funkcjonuje elita..
  • ~Chris
    (2019-09-10 18:25)
    A liczbe osob, ktorzy wychodzili w trakcie filmu z kina Vega podal? Bo ponoc tez znaczaca.
  • ~Drfff
    (2019-09-10 16:41)
    Gniot,tylko upośledzeni mogą iść na taki film oraz jedna pani iwonka którą znam.
  • ~Wieslaw
    (2019-09-10 13:28)
    Totalny gniot.Prawdę mówiąc tragedia.Prawdziwy Polak będzie na pewno zniesmaczony oglądając to badziewie.
  • ~es-ter
    (2019-09-10 13:23)
    żeby skrytykować-trzeba zobaczyć..fakt -cały film zawiera się w reklamie i tak naprawdę wystarczy zobaczyć skrót..a ,tak naprawdę to brak scenariusza,wystarczyło się odnieść do tego co średnio zorientowany w polityce obserwator widzi w telewizji..moja ocena 5/10
  • ~Fred
    (2019-09-10 12:12)
    Co z tego ze film zarobił! Jest cienki i na następna produkcje cęgi już nie zawleczkę mnie nikt choćby siła. Facet dobrze zaczął robić filmy które były inne - ale czym więcej ich tym gorsze . Ten to chała kompletna i nudny.
  • ~Ktośktos
    (2019-09-10 10:51)
    Świetny film, bardzo mi się podobał
  • ~Blavk
    (2019-09-10 10:45)
    Kiedyś w agencji była taka Ukrainka, brzydka jak noc i śmierdziało od niej na kilometr, ale dziwnym trafem większość waliła do niej. Patryczku jak myślisz czemu?
  • ~MB
    (2019-09-10 10:26)
    Filmu nie widziałem . ALe wystarczy obserwować PiS , toż to prawdziwa tragiczna komedia. Wystarczy .
  • ~vce chrabia De Bragelone
    (2019-09-10 09:06)
    Brawo Mistrzu !!!!! O take coś chodzi ! Najbardziej mnie zmartwiło ,że do grupy HEJTERÓW muszę zaliczyć panią redaktor Korwin PIOTROWSKĄ ,a szkoda ?
  • ~Lincoln
    (2019-09-10 09:03)
    Komedie zawsze były u nas popularne :)
  • ~Henrix
    (2019-09-10 08:13)
    Bylem widzialem nie polecam
  • ~Adam Szechder
    (2019-09-10 08:03)
    ciekaw jestem czy widzów będzie tylu ilu wyborców opozycji :30mln tylu jest uprawnionych do głosowania , 30% przy 75%frekwencji powinno dać 6.75mln fanatyków antypisowskich w kinach do rozpoczęcia głosowania. Każdy niższy wynik powinien zaniepokoić Grzegorza :)
  • ~Nepotyzm
    (2019-09-10 08:00)
    NUDA Vega stracił polot wraz z kilogramami.
  • ~Grzechu
    (2019-09-10 07:53)
    No faktycznie szkoda czasu na ten tz.. film. Straciłem czas i pieniądze-żałuję.
  • ~Gość
    (2019-09-10 00:50)
    Film godny polecenia. Trzeba znać się na polityce by zrozumieć o co chodzi w filmie. To co pokazane zostalo w tym filmie miało faktycznie miejsce.
  • ~koneser
    (2019-09-10 00:43)
    Niech pan Vega nie podskakuje tak pisowskim hejterom. Podległe ministrowi Ziobro, premierowi Morawieckiemu i prezesowi Kaczyńskiemu mściwe pisowskie zbiry podawały internetowej hejterce dane PIĘCIO-LETNIEGO syna sędzi, na którym chcieli się zemścić. Kiszczak byłby dumny z Dobrej Zmiany - elektorat PiS już jest dumny.

Może zainteresować Cię też: