"Mowa nienawiści - dokąd nas prowadzi?". Zabójstwo Adamowicza i palenie kukły Żyda w nowym filmie twórcy "Dobrej zmiany"

Reżyser filmów dokumentalnych Konrad Szołajski, znany z takich głośnych tytułów, jak "Dobra zmiana", "Walka z szatanem" czy "I Bóg stworzył seks", realizuje nowy film opowiadający o mowie nienawiści.

wróć do artykułu
 • ~Edek
  (2019-07-14 21:21)
  Tak długo jak będzie żył CANALIA...tak długo będzie się sączyć...mowa i jad nienawiści...
 • ~Aleksandra
  (2019-07-16 19:34)
  Panie reżyserze, niech Pan nie zajmuje się ludową tradycją palenia kukły, niech pan jedzie do Berlina, gdzie rocznie jest kilka tysięcy antysemickich przestępstw i prawdziwych ataków na prawdziwych ludzi.
 • ~anowi
  (2019-12-06 10:38)
  Pan Szołajski ma wybiórczą pamięć, i chce promowować dalej nienawiść na grobie Adamowicza, zabitego przez psychopatę, innych zbrodni i mowy nienawiści nie chce pamiętać bo to nie po jego linii.
 • ~Dość tego!
  (2019-12-07 15:17)
  Wezwanie pokojowe! Szanowni reżyserzy, aktorzy, redaktorzy, pisarze, poeci i ludzie mediów! Proszę was, dajcie nam, zwykłym obywatelom, w koncu święty spokój! Ten film, to nastepne, świadome pożeganie do nienawiści! Mamy tego dosyć! Chcemy żyć i pracować w spokoju! Skonczcie z ubezwłasnowalnianien ludzi! My sami wiemy, co jest dobre a co złe! Zalewacie ludzi wiadomościami, które ponoć są dla naszego dobra, a my już tego nie chcemy! Ludzie nie są sami z siebie aż tacy zli! Jesteście "mediami" i macie władze! I wy tworzycie nienawiść! Bądzcie odpowiedzialni za swoje czyny! Wolne media, to nie media bez granic i moralnosci! Zastanówcie, co wy robicie z chciwości, dla pieniędzy i wątpliwej sławy!