Amerykanie nakręcili film o Polsce. Premier Morawiecki w roli przewodnika [WIDEO]

Polska jest najpiękniejsza, my w to wierzymy. Piękna historia, inspirująca współczesność i wspaniałe perspektywy na przyszłość to jest to, co chcemy pokazywać światu - mówił premier Mateusz Morawiecki w poniedziałek w Wieliczce (Małopolskie).

wróć do artykułu
 • ~Adert
  (2019-07-09 16:44)
  kolejny film będzie o Brudzińskim. Jojo wyleciał ze szkoły za rozbój i kradzież, której dokonał na torach przed budynkiem szkoły - mówi w rozmowie z nami ówczesny wicedyrektor szkoły i przewodniczący szkolnego zespołu wychowawczego Czesław Hinc. Matka poszkodowanego chłopca powiadomiła mnie, że Jojo okradł jej syna, który zamiast do internatu wrócił z płaczem do rodzinnego domu. W tym samym dniu Joachim przyznał się do winy i został skreślony z listy uczniów i wypisany z internatu. Hinc żałuje, że po roku dał Brudzińskiemu jeszcze raz szansę i przyjął go z powrotem. Mówi, że po tym, jak Brudziński wrócił do szkoły, wielu uczniów zgłaszało pretensje, że taki łobuz został zrehabilitowany przez dyrekcję. Twierdzili, że kradzież na torach to nie jedyne przestępstwo, jakiego dopuścił się Jojo. Niektórzy uczniowie donosili na przykład, że przed wpadką jeździł specjalnie kilkadziesiąt kilometrów pociągiem, aż do Wolina, aby na tej trasie okradać młodszych mieszkańców internatu. Wicedyrektor szkoły nie przeprowadził dochodzenia w tej sprawie, ponieważ Brudziński już raz poniósł karę .Do tego dochodzi relegowanie po pierwszym roku z Wyższej Szk. Morskiej ,też za kradzież.... oto kolejna gwiazda PiSu. Co zrobił Brudziński? Gdy o całej sprawie zaczęto mówić, nasłał na swojego dawnego dyrektora szkoły jakichś oprychów, którzy mieli mu niedwuznacznie dać do zrozumienia, że jak będzie za dużo gadał, to coś może mu się stać. Brudziński to jest ten typ co obiecał R. Kotlińskiemu, założycielowi Fakty i Mity, posłowi Ruchu Palikota, jedynemu obok Palikota ktory obnażał prostytucje polityczna tego kraju na rzecz Watykanu ze kiedy PIS dojdzie do władzy to go Kotlińskiego wsadzi do wiezienia. Kotliński jest aktualnie we wiezieniu ! ! ! !
 • ~utylizowac
  (2019-07-10 08:23)
  lze jak morawiecki tylko tym rzekomo amerykanom sie dziwie ze to tez patologia tylko zagraniczna
 • ~JA:
  (2019-07-10 13:09)
  Panie "szary wilk", jezeli kultura opozycji ma byc oparta na "pornolach", ktore pan tak wyslawia, to ja dziekuje za taka przyszlosc Polski i zycze rzadowi PiS-u, zeby jak najdluzej rzadzil. A poza tym, jezeli jeszcze paru panow wypowie sie tak samo, to w wyborach jesiennych PiS nie bedzie mial 40% a 60%. Takie wypowiedzi opozycjonistow tylko przyczyniaja sie sie do zwyciestwa PiS-u. Mimi wszystko, to smutne, ze mamy taka opozycje.
 • ~gostom
  (2019-07-09 17:33)
  Amerykanom podobają się konflikty w odległej Europie...
 • ~JA:
  (2019-07-10 13:18)
  BACArat, Pana zzera zazdrosc. Ciesz sie Pan, badz Pan dumny. Bedzie sie Pan lepiej czul.
 • ~kumedyja PiSiana
  (2019-07-10 08:13)
  Można rożnymi sposobami przeprowadzać dowód ,nawet pokazać pewien rodzaj niedorozwoju jako premiera , Filmy komediowe czasem niosą przesłanie .
 • ~E meryt
  (2019-07-10 23:07)
  Do tej POry było niepoprawne politycznie cieszyc sie i chwalić Polską Nadeszły zdrowe i dumne czasy.
 • ~Szczęśliwa Polska
  (2019-07-10 22:57)
  Panie Premierze wielka wdzięczność i Szacun . Jest Pan niewiarygodnie w naszej historii pozytywną podtacią.
 • ~Wtyki TW Tatusia
  (2019-07-11 11:10)
  piękna historia -> mlody magister Morawiecki dostaje prace w banku Zach. i zarabia OD RAZU! bizantyjskie kwoty, jako 30latek kupuje ziemie (skormna dzialka HEKTARY!) od KK za znikomy procent rzeczyswistej ceny.......ITD,ITP