"Ludzie mają zapie*****ć za miskę ryżu". Premier Morawiecki też będzie w "Polityce" Patryka Vegi [WIDEO]

| Aktualizacja:

Tym razem Patryk Vega zwrócił się do premiera Mateusza Morawieckiego. I pokazał fragment filmu ze słynnym cytatem. 

wróć do artykułu
  • ~jaja
    (2019-06-19 12:49)
    Panie Vega za obecnego rządu nareszcie ludzie przestali pracować za miskę ryżu w przeciwieństwie do poprzedników TUSKOWYCH.
  • ~Jerzy Bialystok
    (2019-06-19 13:02)
    Po filmie kler przestałem głosować na PiS i nigdy nie zagłosuje. Chodzi o słowa kaczora, kto podnosi rękę na kosciół ten podnosi rękę na Polskę. Państwo to nie kościół konstytucja mówi o tym wyraźnie. Film Wegi zniesie PiS.
  • ~misz
    (2019-06-19 13:04)
    Wszyscy wiedzą,że plując na PiS i Kościół zdobywa się uznanie tzw. Salonu.Chwali Cię GW. TVN, tzw.autorytety Lis, Sroda, Hartman, Zakowski itp.Artyści idą najłatwiejszą drogą, aby osiągnąć "sukces".
  • ~BeEmek
    (2019-06-19 13:12)
    Premier Mateusz Morawiecki nie ma zeza, a tu Bosak ma. I tak jak tu juz ktoś wspomniał: te słowa MM wypowiedział w obronie pracowników słabo opłacanych, a nie żeby ich wyzyskiwać na maksa.
  • ~ixi
    (2019-06-19 14:10)
    Vega może robić sobie filmy niezależne jakie chce i z kim chce , ale ten film to nawet ślepy widzi że jest na zlecenie
  • ~dyrektor
    (2019-06-19 14:29)
    i bardzo dobrze pokasz ta oblude tych zdziczalych pozal sie boze politykow piso--skich i ich religie zlodziej---ka oby to zadzialalo w tych zakut--ch lb--ch
  • ~rychu
    (2019-06-19 14:53)
    pozwolcie dalej rzadzic sekcie Jareczka, to bedziecie zapier..ac za luski od ryzu i jeszcze bedziecie sie musieli dobrze o sekcie wypowiadac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~p.s
    (2019-06-19 15:01)
    CHEJ POLACY RECE W GORE OBALIMY POSTKOMONE ** LGBT I INNYCH ZBOKOW
  • ~student
    (2019-06-19 15:36)
    Temu Vedze przestawiły się bieguny. Bojownik prawdy zapomniał o setkach afer Tuskowych ale pieniędzmi Sorosa nie POgardził. Żenada Dopiero teraz nie żyje się za miskę ryżu nie za 4do5 zł za godzinę pracy ale za 15
  • ~misz
    (2019-06-19 15:41)
    Wszyscy wiedzą,że plując na PiS i Kościół zdobywa się uznanie tzw. Salonu.Chwali Cię GW. TVN, tzw.autorytety Lis, Sroda, Hartman, Zakowski itp.Artyści idą najłatwiejszą drogą, aby osiągnąć "sukces".
  • ~Kolda
    (2019-06-19 15:58)
    Morawieckiego trudno obrzucić łajnem, bo to najbardziej energiczny premier od czasu Buska. Oczywiście, że nie wszystko jest dla wszystkich korzystne, ale po ośmiu latach stagnacji i afer, klaruje się jakaś strategia. A skoro nie da się normalnie, trzeba zaangażować propagandową machinę
  • ~antyMOnia
    (2019-06-19 18:05)
    Vega udawał twórcę niezależnego, a to tylko tfu rca naśladujący "Ucho Prezesa", ale w formie wulgarnej.
  • ~PO-KO do de
    (2019-06-19 18:09)
    Reżyserka o inicjałach - nomen omen - AH też ulepiła jakiegoś gniota o politykach. Pamięta to to jeszcze ktoś?
  • ~mardi
    (2019-06-19 21:05)
    Ciąg dalsz zmasowanego ataku na premiera Morawieckiego. Im większe poparcie dla niegow społeczeńtwie, tym ostrzejsze ataki. Widać opozycja strasznie się boi
  • ~Riczard
    (2019-06-19 21:12)
    A może by tak zrobić film o Amber Gold i innych złodziejskich akcjach PO ? Z pewnością wiele osób chętnie by to zobaczyła !
  • ~Szeregowy
    (2019-06-19 21:15)
    W tym całym cytacie nie pasuje np. fakt że Morawiecki w dużej skali podwyższa płacę minimalną, więc raczej nie ma opcji żeby tak myślał.
  • ~grass
    (2019-06-19 21:18)
    Reżyser w służbie partii? Nowy pomysł na walkę z premierem? Smutno się czyta takie wiadomości. Mamy świetnego premiera który bardzo dużo dobrego robi dla kraju a te ataki na niego są zwyczajnie oydne
  • ~Prezes01
    (2019-06-19 21:20)
    Mogą nawet całą sagę filmów przeciw PISowi nagrać a PIS i tak wygra wybory na jesieni bo nawet nie ma przeciwnika z którym mogliby przegrać !
  • ~1885r
    (2019-06-19 21:22)
    Kolejne ataki na premiera w celu obniżenia notowań PIS... Czy ich przeciwnicy nie zauważyli po kilku próbach że to nic nie daje ????
  • ~Niepoważni
    (2019-06-19 21:26)
    Poparcie się zdobywa lub traci przez swoje dokonania na rzecz obywateli a nie na podstawie najniższych lotów filmów. Niech opozycja lepiej się weźmie za prawdziwą politykę a nie liczy na dobry wynik wyborczy po filmie xD