Czy seksista i homofob może dostać nagrodę za aktorstwo? W Cannes wielka awantura o Alaina Delona

| Aktualizacja:

Ponad 20 tys. podpisów zebrano pod internetową petycją przeciwko decyzji o przyznaniu Alainowi Delonowi Honorowej Złotej Palmy podczas 72. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. W obronie aktora, któremu zarzuca się homofobię i seksizm, stanęli m.in. organizatorzy wydarzenia.

wróć do artykułu
  • ~kinowy smutas
    (2019-05-22 11:36)
    Jednak jeszcze nie wszyscy poszaleli na Zachodzie :) Alain Delon mówi jak jest :)
  • ~mariolka
    (2019-05-22 10:27)
    Te zarzuty są oczywiscie śmieszne. Ale mam do niego inny zarzut, o wiele poważniejszy - promocja nikotynizmu.
  • ~Hubert. Wrocław
    (2019-05-20 20:15)
    Chciałbym mieć jego urodę. Nie dorastam mu do pięt a babiny pchają się jak oszalałe. Co byłoby gdybym wyglądał jak on.
  • ~Filmowiec
    (2019-05-20 19:33)
    Ze wszystkich francuskich aktorow urodzonych w srodku lat 30-stych to Alain Delon i Jean Paul Belmondo osiagneli najwieksza popularnosc w Europie i Ameryce. W Polsce byli bozyszczami.
  • ~J.b.
    (2019-05-20 18:00)
    Jako pederasta nie mialby problemow. Zalosna zachodnia cywilizacja.
  • ~fisher78
    (2019-05-20 13:11)
    Zawsze był świetny i powinien mieć wszystkie możliwe palmy.
  • ~Sławek
    (2019-05-17 16:04)
    Znowu baby się awanturują. Daj palec ... ;D
  • ~POLACZEK
    (2019-05-17 15:46)
    Homofo? No to nasz !
  • ~Facet🎩
    (2019-05-16 16:11)
    Alain Delon, za mlodu nie przebieral, ani w dziewczynach , ani w chlopakach, a na starosc zdewocial! Polecam poczytac cos o jego przeszlosci. Czytalem ksiazke o nim. Mial wziecie u chlopakow, zwlaszcza tych goracych poludniowcow. A wszystkiemu vyly winne te jego niebieskie oczy. Jemu sie to podobalo, no bo narzysta, no i nie zawsze mowil nie, facetom , zwlaszcza tym wplywowym. Nie wiem, czy on z natury homo, ale za mlodu pewne kontakty mu w karierze pomogly . Z Szawla w Pawla, czyli z homo w homofob. Tez sie zdarza!
  • ~Lele
    (2019-05-16 15:34)
    Środowiska homoseksualne - wzór tolerancji!
  • ~marian
    (2019-05-16 14:39)
    Dzięki Ci Panie za takich "homofobów" i "seksistów" jak Alain Delon.
  • ~Kedaj
    (2019-05-16 13:23)
    Normalny facet w nienormalnym świecie.
  • ~Czech Czech
    (2019-05-16 12:40)
    Polacy go lubia , bo sie z nim identyfikuja, po pierwsze homofobe przekonania, poza tym zachlana mo r d a , jak i wiekszosc Polakow.
  • ~ryś
    (2019-05-16 08:59)
    Alaina Delona to mój idol aktorstwa lat 70 i 80. Pradziwy facet , takich już nie ma !
  • ~z.
    (2019-05-16 08:33)
    Coś nieprawdopodobnego !!! W tym zgniłym, spedalonym środowisku jest jeszcze ktoś NORMALNY !!!
  • ~Polski homofob i seksusta!
    (2019-05-16 07:23)
    Homofob , seksusta, fajny facet, lubie go!
  • ~Andrzej z Balto
    (2019-05-16 05:25)
    Bravo Monsieur Alain Delon, vous êtes magnifique! Nagroda jak najbardziej zasłużona. Dzięki za tyle wspaniałych filmów, i za gonienie bezczelnego lewactwa.
  • ~anna
    (2019-05-16 03:43)
    BRAWO Alain Delon
  • ~md
    (2019-05-15 20:04)
    Świetny aktor, amant i nie pedryl... zgroza!
  • ~znowu ta szkodliwa poprawnosc.
    (2019-05-15 19:27)
    A pewnie ,ze moze dostac nagrode. Nagroda jest za aktorstwo ,za profesjonalizm i sztuke. A jak ktos zle sie zachowuje , to sa odpowiednie organy ,zeby sie tym zajely

Może zainteresować Cię też: