Niemieckie media zachwycone nowym filmem Agnieszki Holland. "Komu do głowy nie przyjdą Trump i Putin, ten nic nie zrozumiał"

| Aktualizacja:

To film, który otwiera oczy. Jest istotny przede wszystkim ze względu na temat, który porusza - mówią krytycy o "Obywatelu Jonesie" w reżyserii Agnieszki Holland, którego światowa premiera odbyła się podczas 69. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie.

wróć do artykułu
  • ~ekolog
    (2019-02-16 12:06)
    Agnieszka Holland jest agentka Putina, bo odwraca uwage od Planu Zielonego ( Fall Gruen ) Putina, ktorego pierwsza faza miala miejsce w piatek. Polegala ona na wyprowadzeniu mlodziezy ze szkol przez "niezaleznych" klimatycznych aktywistow. Za jakis czas TV Russia Today przedstawi mlodziezy szkolnej Zachodu Putina jako dobrotliwego obronce klimatu, ktory stara sie eksportem rosyjskiego gazu powstrzymac i odwrocic globalne ocieplenie, ktore zagraza calej ludzkosci. Takie panstwa jak n.p. Polska i Ukraina zostana wowczas przedstawione jako ohydne samoluby niezdolne do uczuc wyzszych polegajacych na zlozeniu ich egoistycznych interesow na wspolnym oltarzu dobra calej ludzkosci . Rosjanie potrafia zaprzac cudze idee do wlasnej sluzby. To w Niemczech powstala partia Zielonych, wiec warto przypomniec, ze to takze niemiecki Karol Marx napisal "Kapital", ktory potem posluzyl Rosjanom do organizowania i usprawiedliwiania masowych mordow, deportacji i popporzadkowywania Rosji innych panstw - m.n Polski.
  • ~Niemcy maja dobry gust
    (2019-02-15 21:57)
    Niemieckie media sa zachwycone nie tylko Holland , rowniez Tuskiem , Schetyna, Gersdorf, Kopacz , Niesiolowskim i innymi. Jest troche "wybitnych " ludzi w Polsce.
  • ~przykład dokonań ateizmu :
    (2019-02-14 19:28)
    Twórcą Wielkiego Głodu na Ukrainie był radziecki stalinowski ateizm.
  • ~Look
    (2019-02-14 19:16)
    Za to piskie trolle zdegustowane. By sie cieszyli, jakby " Smolensk" , albo inny propagandowy piski gniot ludzi na Zachodzie interesowal. Ale prawdziwa sztuka piskich nie interesuje, piski sie znaja na sztuce jak s w i n i e na perlach!
  • ~Polka
    (2019-02-14 10:03)
    Niemieckie media zachwycone... i wszystko jasne
  • ~/
    (2019-02-12 13:33)
    Gramatyka redaktorku!!!! Jakie "pomimo tego"???? "POMIMO TO"!!!!!
  • ~chłopstwo
    (2019-02-12 12:58)
    typowe dla wolackich zer...plucie się na lepszych od siebie...a wy co osięgneliście dzbany? kto was zna poza pracownikami poradni dl alkoholików?
  • ~i tyle
    (2019-02-12 12:57)
    "Komu do głowy nie przyjdą Trump i Putin, ten nic nie zrozumiał" A ja się będę upierać że kto w tym widzi tak antagonistyczne postaci jak Trump i Putin, ten nic nie zrozumiał. To jest prędzej wizja tego co Europie serwuje Makrela ściąganiem nachodźców oraz poddawaniem się ideologii lewackiej
  • ~bertsi
    (2019-02-12 12:04)
    Gdzie mój komentarz?
  • ~Vox Populi
    (2019-02-12 11:41)
    Oj ! Wielce szanowna MISTRZYNI w domu będzie pani potępiona bo są tematy w ojczyżnie ,które sa krzywdą niesłychaną ? Tylko jeden patriotycznie wysublimowany tfurca stforzył obraz właściwy o zamachu .?Bardzo niedobrze ,że Niemcy dostrzegają pozytywy ,zostanie pani zakamuflowaną opcją niemiecką .
  • ~krytyk
    (2019-02-12 11:02)
    Ten film nie zdobędzie żadnej nagrody, bo nie jest o Holokauście, wrednych Polakach-antysemitach i nieszczęsnych poczciwych Niemcach, których w to wszystko wplątali tajemniczy naziści.

Może zainteresować Cię też: