Operator Patryka Vegi kontra były GROM-owiec. Na planie omal nie doszło do tragedii, ale proces sądowy nie ruszył

| Aktualizacja:

Były GROM-owiec przed sądem: strzelał na planie filmu Patryka Vegi tak celnie, że mało nie zabił.

wróć do artykułu
  • ~tst
    (2018-12-20 16:13)
    Na planie – choć jest taki obowiązek – nie było rusznikarza. Na planie nie było też, choć powinna, karetki. To raczej ktoś inny powinien być przed sądem a nie koleś z GROM.
  • ~Fred
    (2018-12-20 20:58)
    Nie rozmiem, skoro jest oskarżony a Sąd nie może mu doręczyć wezwania bo listy wracają, to sędzia powinien zarządzić ustalenie miejsca pobytu przez Policję i zatrzymanie z doprowadzeniem na rozprawę. A jak nie będzie się dalej stawiać to list gończy z 3 mies aresztem w razie zatrzymania. Druga sprawa to za plan odpowiada kierownik produkcji a nad nim jest producent wykonawczy który powinien takk jak Vega wypłacić operatorowi na rechabilitację, bo to jego wina że nienależycie zabezpieczył plan.
  • ~Mark Twain
    (2018-12-20 16:09)
    "Były GROM-owiec przed sądem: strzelał na planie filmu Patryka Vegi tak celnie, że mało nie zabił." To znaczy, że strzelał wyjątkowo niecelnie!
  • ~Nie ma wiinych. Sam sobie winny
    (2018-12-21 10:06)
    Państwo teoretyczne w pełnej krasie
  • ~uzdek98
    (2018-12-20 20:19)
    gromowiec nie wie czym strzela... ?
  • ~Ałtorytet
    (2018-12-22 17:47)
    Polisa ubezpieczeniowa idealnie skonstruowana do kręcenia scen z bronią palną. Operator za to na pewno był ubezpieczonu od skutków lawin, pogryzienia przez dinozaura czy czy trzesienia ziemi podczas przebywania w powietrzu. Ubezpieczenia to super biznes.
  • ~Vega V.
    (2018-12-20 21:50)
    Dziennikarzu, a raczej gmyzipiórku. Zdecyduj się, kto jest oskarżony, a kto nie. Kto strzelał, a kto nie. Kto odpowiada za sytuacje na planie filmu, a kto nie. Idź po rozum do głowy, a potem kup stosowny olej, i najlepiej porzuć ten trudny zawód. Może gigolo?
  • ~kotek
    (2018-12-21 14:27)
    Byłem żołnierzem , jestem operatorem kamery . Teraz przyszedł czas pomagać na rehabilitację kolegi przed nim dużo potu , cierpienia , będzie dobrze . Potrzeba czasu i dużo ćwiczeń . Co do sprawy na pewno ciężkie przeżycie dla całej ekipy filmowej do końca życia . Nie trzeba szukać winnego , wypadek . Kolega strzelający, też przeżywa , popełnił błąd pozostawił w lufie ostry pocisk , widocznie będąc na strzelnicy po wyjęciu magazynku nie oddał strzału kontrolnego do beczki z piaskiem . Przyjechał do domu , schował pistolet do sejfu w lufie pozostał ostry nabój . Długi czas jest winny temu zdarzeniu , pojechał na plan filmowy w swojej scenie oddał strzał do kolegi . Przepraszam to moja osobista polemika na ten temat , nie byłem , nie widziałem , bardzo mi przykro , wspierajmy kolegów ,, WINNY JEST CZAS . Pozdrawiam życzę zdrowia .
  • ~kotek
    (2018-12-21 14:43)
    Nie oddał strzału kontrolnego na strzelnicy po wyjęciu magazynka , jak przyjechał na plan filmowy załadował ślepaki ( ilość amunicji się zgodziła ) niestety pozostał ostry pocisk w lufie pistoletu . W swojej scenie , strzelił do kolegi . To moja wizja , nie byłem , nie widziałem .

Może zainteresować Cię też: