"Allied" (wcześniej znane jako "Five Second of Silence") będzie opowieścią o miłości pomiędzy parą szpiegów. Oficer wywiadu Max Vatan (Brad Pitt) i francuska agentka Marianne Beausejour (Marion Cotillard) spotykają się w Casablance w 1942 roku, gdzie mają do wykonania śmiertelnie niebezpieczną misję… Według doniesień plotkarskich mediów między gwiazdorską parą miał się na planie narodzić romans, co stało się przyczyną kolejnych kłopotów zdrowotnych pani Pitt – Angeliny Jolie.

Reklama
PAP/EPA / QUIQUE CURBELO

Tylko plotki, ale przy okazji kręcenia "Allied" o mały włos nie doszło do prawdziwej tragedii – Brad Pitt uratował dziewczynkę, która mogła zostać zgnieciona przez napierający tłum jego fanów.

Romantyczny thriller wojenny reżyseruje twórca "Forretsa Gumpa" Robert Zemeckis na podstawie scenariusza Stevena Knighta ("Układ", "Niewidoczni", "Podróż na sto stóp"). Na ekranie zobaczymy również gwiazdę "Masters of Sex" Lizzy Caplan i znanego z serialu "Mad Men" Jareda Harrisa. Premiera filmu zapowiedziana jest na 25 listopada 2016.

PAP/EPA / QUIQUE CURBELO