Artysta nie tylko użyczył głosu jednemu z głównych bohaterów "Trolli" ("Trolls") i napisał do filmu piosenki, ale został też producentem muzycznym obrazu. Justin Timberlake zagrał Brancha – zrzędliwego trolla, który ukrywa swoje prawdziwe kolory. Choć światowa premiera bajki została zapowiedziana dopiero na październik, amerykański muzyk i aktor razem z Anną Kendrick (filmową Poppy) już teraz promował w Berlinie bajkę o rozśpiewanych i rozbawionych życiem stworków.

Do polskich kin wesołe "Trolle" trafią 4 listopada 2016 roku. Bohaterami filmu są postaci wzorowane na popularnych zabawkach – radosne stworki o z kolorowymi włosami. Spokój w ich krainie zakłóca pojawienie się tajemniczego giganta… Animację promuje piosenka "Can't Stop The Feeling!", stworzona przez Justina wspólnie z Maksem Martinem, autorem hitów Britney Spears i Katy Perry. Można ją usłyszeć na żywo w sobotę 14 maja, podczas finału Konkursu Piosenki Eurowizji, którego Timberlake będzie gwiazdą specjalną.

Podbijający listy przebojów na całym świecie kawałek "Can't Stop The Feeling" jest też pierwszą od od trzech lat premierową piosenka Justina Timberlake'a i zapowiedzią jego nowej płyty. – Nie wiem dokładnie, kiedy album się pojawi, ale tak, pracuję nad nowym wydawnictwem – cytuje słowa artysty magazyn "Rolling Stone". W studiu wspiera go Pharrell Williams.