Pierwszy zwiastun filmu "Ghostbusters. Pogromcy duchów" zadebiutował w sieci na początku marca 2016 i od razu spotkał się z bardzo ostrą krytyką internautów. Teraz okazuje się, że jest jedynym trailerem w zestawieniu 100 najmniej lubianych filmów w serwisie YouTube – ma niemal 550 tys. kciuków w dół, a według portalu Screen Crush nawet najbardziej nielubianym zwiastunem w historii, gdyż żaden inny nie zebrał tyle "to mi się nie podoba". W niechlubnym rankingu znalazły się jeszcze tylko dwa klipy związane z kinem i są to dwie wersje przeboju "Let It Go" z animacji "Kraina lodu".

Reklama

"Ghostbusters. Pogromcy duchów" to remake kultowej komedii z 1984 roku, w której miejsca pogromców zajęły Kristen Wiig, Melissa McCarthy, Leslie Jones i Kate McKinnon. Z pierwotnej obsady zobaczymy Sigourney Weaver, Billa Murraya, Dana Aykroyda i Erniego Hudsona. Na ekranie zobaczymy również Chrisa Hemswortha (jako sekretarza pań) i Andy'ego Garcię w roli burmistrza Nowego Jorku.

Kristen Wiig i Melissa McCarthy wcielają się w specjalizujące się w badaniach paranormalnych autorki, wyśmianej przez naukowców, książki o duchach. Dopiero, gdy duchy opanowują Manhattan, pisarki mogą wkraczyć do akcji. Za kamerą kobiecej wersji "Pogromców duchów" stanął Paul Feig. Premiera w Polsce zaplanowana została na 15 lipca 2016 roku.

Reklama