Jan Kobuszewski obchodzi 82. urodziny, ale nie ma powodów do świętowania

Jan Kobuszewski – legenda sceny i kina, jeden z najbardziej lubianych polskich aktorów – kończy dziś 82 lata.

wróć do artykułu
  • ~figmar
    (2016-04-20 00:11)
    Jest Pan nie do zastąpienia i jestem zasmuconym wiadomością o odejściu na emeryturę. Może jednak jeszcze raz. Pozostaje wielbicielem Pana talentu .
  • ~Zdegustowana
    (2016-04-19 19:32)
    Celebrytki i wszystkowiedzące wydmuszki intelektu z TV bez zahamowań zgarniają KASĘ w show biznesie i reklamie byle czego, a PERŁA naszej kultury wali głową w bezduszne ministerialne mury. Tramwajarka 3 kawałki za oplucie Jarka a Panu Janowi fujarka ? Opamiętania ZAIKS itp.
  • ~autor komentarza
    (2016-04-19 16:22)
    WSTYD PANIE MINISTRZE!!!
  • ~sowa z rodziną
    (2016-04-20 17:49)
    panie Janie życzymy zdrowia i sił w opiece nad chorą żoną!
  • ~bono
    (2016-04-20 16:53)
    Jezeli uslyszalbym, ze ktos twierdzi, ze Kobuszewski za malo przysluzyl sie polskiej kulturze, dostalby odemnie takiego kopniaka, ze juz nigdy przez gardlo nie przeszloby mu slowo - KULTURA
  • ~kisiel
    (2016-04-19 17:31)
    wielkiemu aktorowi-wszystkiego najpotrzebniejszego. Nie wierzcie niemieckiej gazecie, Ministerstwo już dawno nawiązało kontakt z panem Janem, tak jak tylko Min. Kultury pomogło finansowo choremu p. Smoleniowi.
  • ~Sław
    (2016-04-20 05:06)
    Dać temu człowiekowi opiekę! co za Państwo :( WSTYD PANIE KACZYŃSKI !
  • ~olo
    (2016-04-19 19:50)
    władza dbają o swoich
  • ~awanpost
    (2016-04-20 19:17)
    Z całym szacunkiem...ile wpłacił na ZUS, tyle dostaje. Wielu jest w gorszej sytuacji i wkurza mnie skomlenie, że artyści mają małe emerytury...płacić nie kombinować.
  • ~babcia Gienia
    (2016-04-21 13:32)
    Lubię Kobuszewskiego jak wielu widzów ale 2 tys emerytury to nie tak źle jeśli mówimy o kwocie netto. Nie wiem dlaczego Pan Jan nie ma oszczędności. Życie Panie Janie. Jest wielu, którzy mają mniej a pracowali równie ciężko. Tyle, że nie widać ich w TV.
  • ~szpeniek
    (2016-04-19 16:42)
    I to durzy
  • ~Harry
    (2016-08-28 20:22)
    Napiszę tak, jestem wielkim fanem talentu Kobuszewskiego. Polecam wypowiedź aktorki Zofii Czerwińskiej która w porównaniu z panem Kobuszewskim nie grała tak dużo i zapobiegliwie płaciła składki ZUS. A p. Janek NIE! To ja się pytam dlaczego ludzie pracy, przedsiębiorcy i państwo Polskie maja być dojnymi krowami! Dzieciom z ubogich rodzin odmawia się prawa 500zł! Ma rodzinę niech się zatroszczą o ojca, dziadka. I słusznie Minister Kultury z okresu zarządzania ciepłą wodą nie interweniował, służba socjalna w Polsce nie jest taka aż tak zła można się zwrócić o pomoc.
  • ~modrykamien
    (2016-04-20 22:24)
    Ķurka wodna co za lament... starosc nie radosc i tyle.
  • ~Wyborca
    (2016-04-22 09:54)
    JESZCZE JEDEN PRZYKLAD,ZE Minister SIENKIEWICZ PRAWIDLOWO OKRESLIL TO PANSTWO. Wybitny czlowiek -2 tys, emerytury. Tramwajara -ponad 6000 zl. Podobno jednorazowa podwyzka emerytury (bezprawna) ponad 3000zl.(z PO).W przszlych wyborach wykreslimy wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~anna
    (2016-04-23 14:44)
    z całym szacunkiem dla pana aktora ale ja też całe życie tyrałam chowałam dzieci a emerytury mam połowę a mąż bez pracy i emerytury
  • ~dewajtis
    (2016-04-22 09:37)
    Za bezpieczeństwo UMIŁOWANEGO,WSPANIAŁEGO,MĄDREGO,SZANUJĄCEGO INNYCH p. J. Kaczyńskiego, z naszych podatkow ochronie płaci się ponad 700 000. Bezczelność ,buta i arogancja władzy,przekracza granicę zdrowego rozsądku. Czego się boi TEN UWIELBIANY ..........?
  • ~mickiewicz
    (2016-04-25 14:13)
    A mógł się do Komiteta POdparcia Bronisława zapisać, Orła Białego by dostał i na dodatek 5 tys zł emerytury od Tuska, jak tramwajarka Krzywonos by otrzymał ?
  • ~Krajan
    (2016-04-21 23:47)
    Panie Janku wszystkiego najlepszego
  • ~wojtek
    (2016-04-25 09:06)
    przeciesz uwielbial PO. I CZEGO MU NIE DALI ,, ONI JAK ARTYSCI BIEDNI A GDZIE SA OSZCZENOSCI JAK MIAL PIENIADZE, WSZYSCY CHCA OD PANSTWA , A KTO WASZYM MATKA-OJCOM DAJE PISMAKI chcesz nu daj wysli od siebie jak ja swoim rodzicom
  • ~Starzec
    (2016-04-23 02:44)
    Proszę sie nie martwić. Pan Kobuszewski, którego uwielbiam ma dochody ze źródeł na które wcześniej wpłacał składki.