Angelina Jolie, Jack Black i Kate Hudson udzielili głosów bohaterom animacji "Kung Fu Panda 3" i jako jedni z pierwszych mogli zobaczyć nową odsłonę cyklu. Jolie po raz kolejny zagrała Tygrysię. Jack Black znów wcielił się w misia Po, a na premierowy pokaz filmu w Chinese Theatre w Hollywood zabrał swego starszego syna 11-letniego Samuela (Sammy'ego). Aktor ma jeszcze jednego potomka – Thomasa (5 lat), ale jego na czerwonym dywanie widać nie było.

Reklama
PAP/EPA / NINA PROMMER

Z obydwoma synami przyszła natomiast Kate Hudson (w anglojęzycznej obsadzie jako Mei Mei). 12-letni Ryder Robinson jest dzieckiem aktorki z małżeństwa z rockmanem Chrisem Robinsonem, młodszy Bingham Hawn Bellamy (nazywany po prostu Bing) owocem związku z wokalistą grupy Muse, Mattem Bellamym.

PAP/EPA / NINA PROMMER

W nowym filmie Kung Fu Panda spotyka swego dawno zaginionego ojca i obaj wyruszają do sekretnej wioski, gdzie poznają nowych, przezabawnych bohaterów. Kiedy jednak złoczyńca Kai zaczyna zagrażać Chinom, Po zaczyna trenować całą wioskę i tworzy niezwyciężoną drużynę.

Reklama

Do kin na świecie "Kung Fu Panda 3" wejdzie 29 stycznia 2016 roku. Do Polski film ma dotrzeć 1 kwietnia.