Dziennik Gazeta Prawana logo

Dwayne Johnson pochwalił się maleńką córeczką [ZDJĘCIE]

22 grudnia 2015, 00:01
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Dwayne Johnson z córeczką
Dwayne Johnson z córeczką/Instagram
Dwayne Johnson opublikował zdjęcie swej maleńkiej córki.

16 grudnia dziewczyna aktora, Lauren Hashian, urodziła dziewczynkę. Dziecko otrzymało na imię Jasmine. Gwiazdor kina akcji i komedii zamieścił na Instagramie zdjęcie z córeczką.

"The Rock" i Lauren Hashian zaczęli spotykać się w 2006 roku.

Dwayne Johnson ostatnio zagrał w komedii "Central Intelligence". Premierę wyznaczono na 17 czerwca 2016 roku.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło megafon.pl
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj