Juliette Binoche się wkurzyła? "Zostawcie Grecję w spokoju"

| Aktualizacja:

"Zostawcie Grecję w spokoju" – mówi Juliette Binoche, popularna francuska aktorka w wywiadzie dla gazety "Herald Scotland".

wróć do artykułu
  • ~orilak
    (2015-08-10 08:47)
    Ta Pani jest znana wśród francuskiej bohemy artystycznej ze swoich skrajnie lewicowych poglądów. We wczesnych latach 80tych XX wieku (u schyłku Breżniewa), nie kryła się, że swoją sympatią do Kremla. Była tajnym współpracownikiem Service de Documentation Exterieure et de Contre-espionnage, w czasach kiedy to ta służba chyliła się ku upadkowi, z uwagi swoistą słabość w stosunku do służb Bloku Wschodniego.
  • ~karla
    (2015-08-10 07:29)
    bardzo mądra uwaga pani aktorki tylko nie za bardzo wiem o co jej chodzi, czy dawać kasę i utrzymywać grecję, czy nie dawać tej kasy niech sama padnie
  • ~marianna
    (2015-08-10 10:10)
    Co nam przyniosla Rewolucja Francuska???Co nam przyniosla Rewolucja Pazdziernikowa?? Co dala Hiszpanii Wojna "republikanska " w 1936 roku???Zawsze tak bedzie, gdy lewacki motloch zaczyna rzadzic...ps.Zapomnialam...Rewolucja Francuska---gilotyne!!
  • ~Zmielony
    (2015-08-10 09:38)
    Komediantka Juliette Binoche jest debilem.
    Takim jak np. Depardieu.
    To taka choroba spowodowana żarciem żab.
  • ~wesołek
    (2015-08-10 09:17)
    O MATKO dlatego w POLSCE dali jej ZAROBIĆ, bo mało mamy rodzimych paplaczy reklamujących banki, wody, pudry, tylko nie było jeszcze reklamy tych którzy ich wynajmują.
  • ~Lena
    (2015-08-10 13:40)
    "Czarująca" aktorka niech lepiej zajmie się swoim zawodem i nie poucza innych, co komu należy darować. Może na rzecz zadłużenia Grecji sama pozbawi się majątku i apanaży?
    Grecy stosują od lat złodziejską zasadę, by odwlekać sprawę "do jutra" i kraść jak najdłużej. Złodziej może jeszcze uciec, zniknąć i ślad po nim zaginie. Grecja jest państwem i trudno jej zniknąć. Do tego ma kasty uprzywilejowanych urzędników państwowych, wojskowych i działaczy partyjnych, którym "należy się".
    Warunki postawione Grecji są podobne, z jakimi Polska od wielu lat rozwija się, choć nasi pracownicy są kiepsko wynagradzani. Przemysł turystyczny Grecji ma coraz większe szanse, z uwagi na terroryzm w państwach północnej Afryki. Czy korzysta? Chyba nie! Zadziwiające, bo ceny usług turystycznych Grecji wzrosły no i liczba turystów zmalała. Zapomnieli, że jest jeszcze Hiszpania, Portugalia, Francja, Włochy oraz Chorwacja i inne państwa bałkańskie, które mają piękne miejscowości letniego wypoczynku.
  • ~Adam
    (2015-08-10 09:42)
    Za dużo Grecja sjestowała a teraz ludzie debile wychodzą n aulice, pracować trzeba było a nie spać, teraz ja mam was w d..., ani grosza z Polski dla Grecji.
  • ~pkp
    (2015-08-10 09:52)
    Współcześni grecy genetycznie nie mają nic wspólnego z antycznymi grekami, to słowanianiei poturczeńcy. No ale czego wymagać po absolwentach państwowych szkół jakeprzyniosła nam Rewolucja Francuska będąca błędem błedów
  • ~Janek
    (2015-08-10 23:40)
    Kazda aktorka to baba, ktora kogos udaje na scenie.
  • ~Adam
    (2015-08-10 08:13)
    Mieszkasz obok lasu pełnego zwierza i runa leśnego. Któregoś dnia przychodzi magik i tłumaczy Ci, że jeśli spalisz bibliotekę, wybijesz wszystko i wytniesz do pnia, to dostaniesz dwa razy więcej. Rozumiesz to, bo chodziłeś do szkoły założonej przez magika i dostałeś od niego bony na siekiery i naboje. Twoją niepewność rozwieje nowa wiara, która obiecuje ci raj po śmierci! O to chodzi tej aktorce..!
  • ~le pein
    (2015-08-10 12:47)
    collaboration z tego słyną francuzi
  • ~voodoo
    (2015-08-10 23:46)
    Aktor , aktorka. To nie sa autorytety.
  • ~grazia
    (2015-08-10 13:01)
    Widać ,że neoliberalne media spowodowały juz widoczną swiadomośc \u wielu ludzi, najlepiej popierajac TVN i inne media walic w Grecję a może przyczyna tkwi we banksterskich metodach gospodarczych?
  • ~Gosciuuu
    (2015-08-11 20:46)
    Lewacka Francja i jej córy...