Daniel Craig na chwilę zaprzestał odgrywania 007, gdyż musiał poddać się operacji kolana. Staw gwiazdora najwyraźniej ma się już lepiej, gdyż Anglik wrócił na plan, i to wcześniej niż planowano. Początkowo mówiło się bowiem, iż Craig wznowi pracę 22 kwietnia. – Daniel to twardziel i chciał jak najszybciej wrócić – zdradza informator. – Zbliżenia już może grać, ale w bieganiu jeszcze wyręcza go dubler. Nie chce się forsować, póki kolano nie będzie wystarczająco silne.

Reklama

Plotki głoszą, że "Spectre" ma być pierwszą częścią bardziej rozbudowanej historii, która zamknie się w dwóch filmach. Przypomnijmy, że reżyser Sam Mendes zdradził jakiś czas temu, że w nadchodzącym obrazie 007 już od pierwszych scen wykonywać będzie pewną misję – polować na kogoś, choć nie od razu dowiemy się na kogo i dlaczego?

Poza Craigiem w filmie grają: Ralph Fiennes jako M, Ben Whishaw jako Q, Rory Kinnear jako Tanner i Naomie Harris jako Moneypenny. Obok nich pojawią się Andrew Scott (agent MI6 Denbigh), Monica Bellucci (Lucia Sciarra), Léa Seydoux (Madeleine Swann), Dave Bautista (Mr. Hinx) i Christoph Waltz jako Oberhauser.